Ветерани "Карпат" відвідали екологічний коледж

05 квітня 21:46
Переглядів: 121
кульчицький

Одним із пунктів програми святкування 50-річчя «Карпат» є відвідини ветеранами навчальних закладів. У четвер до Львівського екологічного коледжу завітали визначні футболісти в історії «зелено-білих» Ігор Кульчицький та Богдан Стронціцький. Зустріч зібрала повний зал студентів та викладачів, які підготували інформаційні стенди до святкування клубу. Не дивно, що усі учасники зустрічі залишилися задоволеними.

«Мені дуже сподобалася ця зустріч. Студенти коледжу підготували красиві стенди до 50-річчя нашого клубу. А на самій зустрічі усі цікавилися про долю «Карпат», про історію клубу. Ми розповідали про те, якими були «Карпати», про свій життєвий і футбольний шлях. Я, зокрема, розповідав про створення команди. Вже 50 років я разом з нею крокую. Запитань було багато і про сьогодення, питалися про наше бачення подій, що мають стосунок до «Карпат». Приємно, що був повний зал, тобто людям цікаво все те, що стосується «зелено-білого» клубу» – розповів капітан «Карпат», які виграли Кубок СРСР, Ігор Кульчицький. 

«Колись екологічний коледж називався гідромеліоративним технікумом, в якому було два відділення. Я навчався там 4 роки, тому з радістю погодився прийти на зустріч з теперішніми студентами. До того ж, я давно вже тут не був. Радий був бачити викладачів, які мене навчали. З того часу багато змінилося, не лише назва. Збільшилася кількість факультетів, а сам коледж став філіалом Аграрного університету. На зустрічі говорили і про історію «Карпат», і про сьогодення. Ігор Кульчицький згадував свої часи, я розповідав про кінець 80-их, 90-і роки, дитячий футбол. Дуже сподобалося і те, як студенти підготувалися до цієї зустрічі» – розповів славнозвісний воротар «зелено-білих» Богдан Стронціцький. 


«Ми з викладачами страшенно задоволені четверговим вечором. Усе пройшло дуже гарно, та й самі діти були зацікавлені. Вони цілий тиждень готували банер. Справа в тому, що діти не всю історію «Карпат» знають. А ми їм завжди повторюємо, що без історії нема майбутнього. Але у нас є цілі групи студентів, які ходять на футбол, мають абонементи. Тому зустріч була для них дуже корисною. Ветерани розповіли студентам чимало цікавих історій про життя «Карпат». Ми дуже раді були бачити і пана Кульчицького, і Богдана Стронціцького, який у нас навчався. Найприємніші враження...» – розповів викладач фізичного виховання Мирон Молочій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: