Ветерани "Креатор-Буд" переконливо перемогли донецький "Шахтар"

27 жовтня 11:30
Переглядів: 166
Ветерани футбол

У першому чвертьфінальному матчі Кубка України з футболу серед ветеранів 35-ти років і старших, тернопільський "Креатор-Буд" виграв на виїзді у донецького "Шахтаря" з розгромним рахунком 4:2.

Перший поєдинок чвертьфінальної стадії відбувався 23 жовтня у смт. Щасливе, що на Київщині. Там базується основна команда донецького "Шахтаря" і свої матчі проводять ветерани.

На Київщину у складі тернопільської команди вирушили 17 футболістів. Суперники відзначилися дуже зірковим складом. Дехто з гравців ветеранської команди "Шахтаря" ще донедавна виходив на футбольне поле серед професіоналів. Зокрема у складі донеччан зіграли Генадій Зубов, Олексій Бєлік, Дмитро Шутков, Генадів Орбу, Михайло Старостяк та Олег Матвєєв.

Тернопільські ветерани уже до 13-ї хвилини матчу забили донеччанам двічі. Дублем відзначився Андрій Шпак. До перерви "Шахтар" не реалізував пенальті, а на початку другого тайму наш Руслан Хома забив супернику третій м'яч. Після третього голу донецька команда один м'яч відіграла. Красивий гол забив Олексій Бєлік. Однак згодом "Креатор-Буд" вчетверте вразив чужі ворота. До кінця гри "Шахтар" забив свій другий м'яч, а також вдруге матчі не реалізував одинадцятиметровий удар.

Переконлива перемога тернопільських ветеранів з рахунком 4:2 дозволяє нашій команді почуватись комфортно перед матчем-відповіддю. До слова, повторна гра між ветеранами "Креатор-Буд" і донецьким "Шахтарем" відбудеться на Тернопільському міському стадіоні 30 жовтня о 14:00. Запрошуємо вболівальників підтримати нашу ветеранську команду!