Ветерани київського "Динамо" та збірна Кременця провели футбольну зустріч

15 липня 07:38
Переглядів: 196
гол

Товариський матч між командами ветеранів київського «Динамо» та збірної ветеранів міста Кременця відбувся на кременецькому міському стадіоні. У складі команди гостей виступали такі уславлені футболісти як Олег Саленко, Анатолій Дем’яненко, Віктор Хлус, Василь Рац та інші. З боку кременчан грали не менш відомі, щоправда, у місцевих футбольних колах, гравці.

«Сьогоднішня товариська зустріч футбольних команд присвячена світлій пам’яті й пошані полеглих воїнів «Небесної сотні» та бійців АТО: Сашка Капіноса, В’ячеслава Мельника та Дмитра Лабуткіна, — сказав, звертаючись до присутніх перед початком гри, голова Тернопільської ОДА Степан Барна. — А кошти, зібрані у рамках товариської зустрічі будуть спрямовані на потреби української армії».

З привітальним словом на урочистостях виступили також голова Кременецької райдержадміністрації  Сергій Сімчук  та представник команди гостей Анатолій Дем’яненко.

Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь ветеранів «Динамо». До речі, вперше гра між ветеранами київського «Динамо» та збірною Кременця відбулася в 1974 році, таким чином, товариська зустріч футболістів у 2015-му стала продовженням цієї традиції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: