Ветерани легкої атлетики Львівщини успішно виступили в "Тернопільській озеряні-2015"

14 вересня 20:05
Переглядів: 189
Легка атлетика

12 вересня ц.р., в день відзначення професійного свята фізичної культури та спорту, в місті Тернополі відбулася 19-та відкрита першість області з оздоровчого бігу “Тернопільська озеряна-2015”.

До участі у змаганнях були запрошені любителі оздоровчого бігу міста, області та інших областей України незалежно від віку.
Загалом у пробізі взяли участь 150 спортсменів віком від 7 до 80 років з різних куточків України, в т.ч. команда Львівської області, котрі мали можливість позмагатись у бігові навколо озера на дистанції 9 км.

Змагання організовано управлінням з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Тернопільським обласним відділенням НОК України, Тернопільською обласною федерацією легкої атлетики та Асоціацією бігунів України.

Львівську область представляли 16 ветеранів спорту:
1. Островська Марія
2. Лисий Ігор
3. Крупський Василь
4. Кулинич Микола
5. Кулинич Марія
6. Урущак Іван
7. Коляновський Анатолій
8. Марушкевич Микола
9. Селасьянов Володимир
10. Микитин Стефанія
11. Нестеренко Микола
12. Лабарткава Лариса
13. Хміляр Ольга
14. Рижій Володимир
15. Левченко Василь
16. Кулинич Микола

Загалом львівським ветеранам легкої атлетики вдалося вибороли 8 золотих медалей, володарями яких стали Кулинич Микола, Островська Марія, Лисий Ігор, Кулинич Марія, Микитин Стефанія, Нестеренко Микола, Лабарткава Лариса, Крупський Василь; 2 срібних медалі - Урущак Іван, Коляновський Анатолій та 1 бронзову медаль - Марушкевич Микола.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами, медалями та пам’ятними призами від організаторів змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: