Ветерани Львівщини – серед кращих на зимовому Кубку України з легкої атлетики

24 грудня 11:50
Переглядів: 163
легкоатлетичний пробіг

20 - 21 грудня 2014 року у м. Київ (вул. Матеюка, 4) у легкоатлетичному манежі та  на стадіоні Республіканського вищого училища фізичної культури (РВУФК) завершився зимовий Кубок  України з легкої атлетики серед ветеранів.

Змагання організовані Міністерством молоді та спорту України  та Федерацією легкої атлетики України.

У змаганнях взяли участь 18 команд з областей України (в т.ч. Львівська) та 1 команда з міста-господаря Київ.

Змагання проводились у вікових категоріях (по 5 років) від 30 років та старші:  30-34; 35-39; 40-44; 45-49 і т. д.

Програма змагань: біг 60м, 200м, 400м, 800м, 1500м, 60м з/б (до 60 р.), с/х 3000 м, естафета 4х200 м, стрибки в висоту, стрибки в довжину, штовхання ядра.

Львівську область представляли 18 спортсменів на чолі з Тамарою Василівною Левчичовою (тренер-представник):

Нашим ветеранам спорту (І група) вдалось вибороти друге командне місце (за сумою особистих рейтингів WMA) Кубку України та набрати 824,57 очок, поступившись команді з міста Києва 34,67 очків, а третє місце посіла команда Харківської області.

Отож, вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіхів й надалі!