Ветерани львівських "Карпат" зіграють з "Прикарпаттям"

08 травня 23:01
Переглядів: 284
Тлумак

У суботу в Івано-Франківську відбудеться галицьке товариське дербі – на полі стадіону «Рух» в очному протистоянні зійдуться команди ветеранів місцевого «Прикарпаття» та львівських «Карпат». Гра розпочнеться о 16:30. 

У складі обох команд вийдуть на поле легендарні футболісти різних поколінь. Зокрема у складі «Карпат» участь у грі візьмуть воротарі Андрій Тлумак і Федір Красюк та польові гравці Тарас Павліш, Анатолій Саулевич, Ярослав Гринишин, Володимир Шеремета, Микола Лапко, Михайло Гурка, Андрій Покладок, Віктор Рафальчук, Павло Онисько, Віктор Башта, Володимир Уштан та зірковий нападник «кришталевого» складу «зелено-білих», який у 1969 році здобув Кубок СРСР Геннадій Лихачов. Головним тренером ветеранів «Карпат» є не менш знаменитий ліберо того ж складу Ростислав Поточняк, якому допомагають Габор Вайда та Віктор Никитюк. 

Головним тренером ветеранів «Прикарпаття» є Ігор Юрченко, а Сергій Турянський – його помічником. У складі команди господарів на поле вийдуть Валентин Москвін, Володимир Ковалюк, Юрій Шулятицький, Ігор Мельничук, Андрій Романчук, Василь Тофан, Володимир Ступар, Микола Юрченко, Роман Русанівський, Богдан Шпирка, Петро Русак, Олег Рипан, Олександр Микуляк, Анатолій Редушко, Зеновій Василів, Василь Гуменяк, Андрій Соколенко, Тарас Ковальчук, Олег Вікарюк, Ігор Гогіль, Петро Мельник, Олег Руденський та найтитулованіший гравець в історії івано-франківського футболу Ярослав Думанський, який чимало своїх нагород виборов у той період, коли захищав зелено-білі кольори львівських «Карпат».

Додамо, що завтрашній поєдинок ветеранів «Прикарпаття» і «Карпат» на полі стадіону «Рух» в Івано-Франківську стане родзинкою святкування Дня міста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: