Ветерани показали клас

05 липня 19:56
Переглядів: 317
легка атлетика

28-29 червня на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Івано-Франківський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з обласною федерацією легкої атлетики за підтримки Івано-Франківської обласної ради провели відкритий особистий чемпіонат Івано-Франківської області серед ветеранів та любителів легкої атлетики, присвячений Олімпійському дню бігу.

Щоб позмагатись до Івано-Франківська прибули ветерани з Хмельницької та Чернівецької областей, з м. Києва, Кам’янець-Подільська, а також з міст та районів області: м. Івано-Франківська, Долини, Косова, Коломиї,  Тлумацького, Калуського районів. Загалом у чемпіонаті взяли участь понад 40 ветеранів легкої атлетики.    

Програма змагань включала в себе біг на 100 м, 200м, 400м, 800 м,  1500 м, 3000 м, 5000м, спортивну  ходьбу, метання диску, метання списа, метання молота, штовхання ядра. Змагання проводились у різних вікових групах серед чоловіків та жінок.

 В результаті проведених змагань переможцями стали:

серед чоловіків: 

  • I - Жук Анатолій
  • II - Костюк Ігор
  • III - Рабинюк Микола

серед жінок:

  • I -  Кравченко Наталія
  • II – Кулинич Марія
  • III – Дзундза Валентина

Всі ветерани, які брали участь у чемпіонаті були нагороджені футболками від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх».

Загалом чемпіонат пройшов в дружній атмосфері, в якій відчувався піднесений настрій учасників та глядачів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: