Ветерани спорту Львівщини успішно виступили на змаганнях в Білорусі

20 грудня 22:40
Переглядів: 163
легка атлетика

З метою популяризації оздоровчого бігу на довгі дистанції та підвищення спортивної майстерності 13-14 грудня ц.р. у м. Молодечно (Білорусія) відбулися міжнародні кросові змагання в рамках відкритої першості Молодечненського району з бігу на дистанції 5 000 м, 42 195 м  та 100 000 м.

Змагання організовані відділом освіти, спорту та туризму Молодечненського районного виконавчого комітету та клубом любителів бігу “Регіон”.

У змаганнях взяли участь спортсмени віком від 18 років та старші.

В Білорусі змагалися й двоє ветеранів спорту Львівської області – Лариса Лабарткава (1949 р.н.) та Ельвіра Левіна (1962 р.н.).

Обидвом спортсменкам вдалося вибороти срібні медалі на дистанції 5 000 м у своїх вікових категоріях.

На дистанції 42 195 м Лариса Лабарткава здобула золоту медаль, а Ельвіра Левіна виборола срібну нагороду у відповідних вікових групах.

Отож, вітаємо спортсменів-ветеранів Львівщини та бажаємо й надалі спортивних перемог!