Ветерани спорту Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України з лижних перегонів

27 січня 14:45
Переглядів: 140
Лижі

Упродовж 20 - 25 січня 2016 року на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» Міністерства оборони України у Сколівському районі Львівської області відбувся особистий чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів спорту.

Успішно у цих представницьких змаганнях виступили й кращі лижники-ветерани Львівщини. Зокрема у віковій групі 75-79 років кращим на дистанції 5 км виявився Василь Крупський; першими фінішували також Ігор Лисий у віковій групі 70 -74 років та Анатолій Шевчук у віковій групі 60-64 років.

На вдвічі довшій дистанції 10 кілометрів Микола Сипливий у віковій категорії 50-54 років продемонстрував найкращий час; Андрій Котинський (вікова група 30 років) виборов бронзову нагороду; Роман Чепіль у групі 45-49 років опинився на четвертому місці.

У змаганнях серед жінок львів’янка Оксана Заліско посіла перше місце у віковій групі 55-59 років.

В змагальній дисципліні дуатлон, де лижники пробігають першу половину дистанції класичним стилем, а другу, змінивши лижі, вільним стилем – найкращими в Україні у своїх вікових групах виявилися Оксана Заліско, Василь Крупський, Ігор Лисий та Анатолій Шевчук. Срібні медалі отримали Микола Сипливий та Ігор Соболевський. Роман Чепіль фінішував на п’ятому місці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: