Ветерани-важкоатлети Львівщини – найсильніші в Україні!

12 травня 14:10
Переглядів: 153
важка атлетика

В столиці України завершилися фінальні змагання з важкої атлетики за програмою VI Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Макаровича Баки.

Ці представницькі національні змагання ветеранів спорту організовані Міністерством молоді та спорту України, Асоціацією ветеранів спорту України, Асоціацією майстрів важкої атлетики України, Київською міською державною адміністрацією й відбулися за чинними правилами змагань з важкої атлетики, відповідно до Положення про проведення VI літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки.

Загалом на київському помості змагалося понад 80 ветеранів важкої атлетики з різних областей України. Фінальний етап змагань проводився у 9 вікових групах (від 35 років та старші) та у різних вагових категоріях (чол. від 56 кг до +105 кг; жін. від 48 кг до +75 кг).

Львівську область представляли 8 спортсменів: чемпіонка світу та Європи Любов Гнатова (вікова група 60-64 р., вагова категорія до 69 кг); багаторазовий чемпіон світу, Європи та Всесвітніх Ігор Майстрів Василь Мартинюк (вікова група 45-49 р., вагова категорія до 105 кг); чемпіон світу та Європи, Всесвітніх Ігор Майстрів стриянин Михайло Василів (вікова група 70-74 р., вагова категорія до 77 кг); багаторазовий чемпіон світу та Європи Михайло Бурков (вікова група 50-54 р., вагова категорія до 77кг); чемпіон світу та Європи Михайло Гал (вікова група 40-44 р., вагова категорія +105 кг); чемпіон світу та Європи Михайло Кухарський (вікова група 45-49 р., вагова категорія до 62 кг), а також двоє атлетів, котрі вперше виступала в категорії ветеранів - тренер ДЮСШ “Енергетик” Сергій Братко (вікова група 35-39 р., вагова категорія до 77 кг) та його колега дитячий тренер Сергій Голубов (вікова група 35-39 р., вагова категорія до 85 кг), кожен з яких повернувся додому з медалями найвищого ґатунку.

Відтак серед залікових 12 абсолютних категорій - 5 абсолютних перемог вибороли саме спортсмени-ветерани Львівщини: Любов Гнатова, Михайло Василів, Михайло Бурков, Василь Мартинюк, Михайло Гал.

У своїх вагових категоріях «золото» також здобули Михайло Кухарський, Василь Братко та Сергій Голубов.

Таким чином, показавши абсолютний результат, важкоатлети Львівської області посіли перше загальнокомандне місце фінальних змагань VI Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки. На другому місці – команда Дніпропетровської області та на третьому – Донеччини.

Переможців та призерів змагань відзначено грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань.

Вітаємо спортсменів-ветеранів Львівщини з феєричною перемогою!