Ветерани веслування Львівщини – серед кращих в Україні!

09 липня 13:21
Переглядів: 255
змагання з веслування і каное

5 липня 2015 року у м. Дніпропетровську завершилися фінальні змагання з веслування і каное за програмою VI Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

Змагання організовані Міністерством молоді та спорту України, федерацією каное України та Асоціацією ветеранів спорту України за активної підтримки департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь спортсмени віком від 30 років та старші з 15 областей України, в т.ч. збірна команда Львівської області.

Львівщину представляли 8 спортсменів: Бундз Роман (1970 р.н.), Босюк Юрій (1961 р.н.), Заліско Оксана (1956 р.н.), Стадник Ольга (1956 р.н.), Кіндзера Ірина (1969 р.н.), Поцюрко Михайло (1982 р.н.), Гнилиця Василь (1962 р.н.), Теплов Віталій (1954 р.н.), які вибороли 16 золотих, 5 срібних, 3 бронзових медалей Всеукраїнських ігор. Набравши у загальнокомандному заліку 412 очок, ветерани веслування Львівщини посіли третє призове місце. Перше командне місце виборола команда-господар ігор – збірна Дніпропетровської області (859 очок), а друге – команда м. Києва (736 очок).

Отож вітаємо наших спортсменів-ветеранів з успішним виступом на змаганнях та бажаємо надалі тільки перемог!

 

Командні результати змагань:

МІСЦЕ

ОБЛАСТЬ

ОЧКИ

 

 

 

1

Дніпропетровська

859

2

Київ

736

3

Львівська

412

4

Херсонська

359

5

Миколаївська

341

6

Харківська

325

7

Запорізька

311

8

Рівненська

210

9

Полтавська

194

10

Київська

157

11

Вінницька

150

12

Одеська

146

13

Чернігівська

40

14

Донецька

17

15

Житомирська

17

 

Особисті результати змагань:

  • 1 місце – Бундз Роман (1970 р.н.), дистанція С-1 1000м чоловіки 45-49 років
  • 1 місце – Бундз Роман (1970 р.н.), дистанція С-2 1000м чоловіки 40-44 років
  • 1 місце – Бундз Роман (1970 р.н.), дистанція С-1 200м чоловіки 45-49 років
  • 1 місце – Бундз Роман (1970 р.н.), дистанція С-2 200м чоловіки 40-44 років
  • 1 місце – Бундз Роман (1970 р.н.), дистанція С-1 5000м чоловіки 45-49 років
  • 1 місце – Босюк Юрій (1961 р.н.), дистанція К-2 1000м чоловіки 50-54 років
  • 1 місце – Босюк Юрій (1961 р.н.), дистанція К-2 1000м  МІХ
  • 1 місце – Заліско Оксана (1956 р.н.), дистанція К-2 1000м  МІХ
  • 1 місце – Заліско Оксана (1956 р.н.), дистанція К-1 500м жінки 55-59 років
  • 1 місце – Заліско Оксана (1956 р.н.), дистанція К-2 500м жінки 55-59 років
  • 1 місце – Заліско Оксана (1956 р.н.), дистанція К-1 200м жінки 55-59 років
  • 1 місце – Заліско Оксана (1956 р.н.), дистанція К-2 200м жінки 55-59 років
  • 1 місце – Стадник Ольга (1956 р.н.), дистанція К-2 200м жінки 55-59 років
  • 1 місце – Стадник Ольга (1956 р.н.), дистанція К-2 500м жінки 55-59 років
  • 1 місце – Кіндзера Ірина (1969 р.н.), дистанція К-1 500м жінки 45-49 років
  • 1 місце – Кіндзера Ірина (1969 р.н.), дистанція К-1 200м жінки 45-49 років
  • 2 місце – Поцюрко Михайло (1982 р.н.), дистанція С-1 1000м чоловіки 30-34 років
  • 2 місце – Поцюрко Михайло (1982 р.н.), дистанція С-1 200м чоловіки 30-34 років
  • 2 місце – Босюк Юрій (1961 р.н.), дистанція К-2 200м чоловіки 50-54 років
  • 2 місце – Босюк Юрій (1961 р.н.), дистанція К-2 200м  МІХ
  • 2 місце – Кіндзера Ірина (1969м р.н.), дистанція К-2 200м  МІХ
  • 3 місце – Теплов Віталій (1954 р.н.), дистанція К-1 200м чоловіки 60-64  років
  • 3 місце – Босюк Юрій (1961 р.н.), дистанція К-1 1000м чоловіки 50-54 років
  • 3 місце – Стадник Ольга (1956 р.н.), дистанція К-1 500м жінки 55-59 років
  • 3 місце – Стадник Ольга (1956 р.н.), дистанція К-1 200м жінки 55-59 років
  • 4 місце – Теплов Віталій (1954 р.н.), дистанція К-1 1000м чоловіки 60-64  років
  • 4 місце – Теплов Віталій (1954 р.н.), дистанція К-2 200м чоловіки 50-54 років
  • 4 місце – Гнилиця Василь (1962 р.н.), дистанція К-2 200м чоловіки 50-54 років
  • 6 місце – Босюк Юрій (1961 р.н.), дистанція К-1 200м чоловіки 50-54 років
  • 7 місце – Босюк Юрій (1961 р.н.), дистанція К-1 5000м чоловіки 50-54 років
  • 9 місце – Гнилиця Василь (1962 р.н.), дистанція К-1 200м чоловіки 50-54 років
  • 10 місце – Гнилиця Василь (1962 р.н.), дистанція К-1 1000м чоловіки 50-54 років

 Протоколи змагань за посиланням - http://canoe.in.ua/rezultati-zmagan/599-vi-ltn-vseukrayinsk-gri-sered-veteranv.html

 Ольга Козій, обласний центр “Спорт для всіх”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити