VІ Меморіал Лева Броварського: День 1-й

20 серпня 13:35
Переглядів: 97
Броварський

Відбулися матчі першого ігрового дня традиційного, вже 6-го за ліком турніру, присвяченого пам’яті майстра спорту, капітана і тренера команди «Карпати», заслуженого тренера України Лева Броварського.

Цього року в турнірі беруть участь п’ять команд, сформованих з гравців 2000 року народження. Дві з них представлятимуть ФК «Карпати» – колективи клубних СДЮШОР та Академії футболу. Разом з господарями за головний приз турніру, красень-кубок поборються вихованці футбольних шкіл моршинської «Скали», одеського «Чорноморця» та ФК «Львів».

Турнір пройде за коловою системою – кожен зіграє з кожним. Таким чином упродовж шести днів кожна команда проведе по чотири матчі і матиме два вихідних. Зазначимо, що в кожному турі одна з команд відпочиватиме, а 22-го серпня – на турнірі буде загальний вихідний.

Всі ігри проходять у форматі два тайми по 35 хвилин. Поєдинки приймають стадіони «Україна» (верхні поля) у Львові та ФК «Дорошів» у однойменному селищі.

У перший день, як і в наступні, було зіграно два матчі. На верхньому полі стадіону «Україна» зустрілися команди ФК «Львів» та одеського «Чорноморця». Головні події в цьому поєдинку відбулися у першому таймі, початок якого був за галичанами. Спочатку після передачі з флангу у виконанні Миколи Сало влучно пробив по воротах суперника Роман Клебан, а згодом партнери вивели пасом у розріз сам на сам з воротарем Ореста Тягло, якого негостинно у карному майданчику зустріли «моряки» і арбітр вказав на 11-метрову позначку. З точки Олег Штурин подвоїв перевагу «городян». На два голи львів’ян одесити відповіли награною комбінацією, яку результативним ударом завершив Олег Чернишов, якого, до речі, на цьогорічному фіналі першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України було визнано кращим півзахисником. Рахунок 2:1 на користь ФК «Львів» по перерві залишився незмінним.

Що ж до матчу у Дорошеві, де зустрілися «УФК- Карпати» і «Скала», то дебют гри був за хлопцями з Моршина. Свою перевагу підопічні Олександра Бойко зрештою втілили у гол: Андрій Корендович реалізував вихід сам на сам з воротарем. Втім, уже невдовзі «зелено-білі» не тільки відновили рівновагу в рахунку, а й вийшли вперед. Спочатку Петро Харжевський влучно пробив зі штрафного, а за кілька хвилин Володя Рудюк замкнув простріл Вадима Сидорука. І все ж на перепочинок суперники пішли за нічийного рахунку – 2:2. Четвертий, останній гол у першому таймі забила зі стандарту «Скала»: Ярослав Миронюк подав кутовий з правого флангу і Едуард Волков головою скерував круглого до сітки.

А от другий тайм пройшов за переваги «УФК-Карпати». По перерві гравці «Скали» протрималися перші хвилин десять, а далі «підсіли» і підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха забили три голи. Спершу Рудюк і Сидорук помінялися ролями – перший прострілив, а другий ударом головою у падінні вивів «зелено-білих» вперед. Потім Сергій Дудинський з правого флангу атаки подав на дальню стійку і після рикошету Сидорук оформив «дубль». А останню крапку у грі поставив незадовго до фінального свистка захисник «левів» Віталій Олексів, який прийшов у карний майданчик суперника на стандарт і головою переправив шкіряну сферу до сітки після подачі корнера у виконанні Івана Кормоша. Тож 5:2 на користь «УФК-Карпати».

19 серпня (вівторок)

11:00. Львів. ФК «Львів» – «Чорноморець» (Одеса) – 2:1 (2:1)
Голи: Роман Клебан, Олег Штурин (пенальті) – Олег Чернишов.

11:00. Дорошів. «УФК–Карпати» (Львів) – «Скала» (Моршин) – 5:2 (2:2)
Голи: Петро Харжевський, Володимир Рудюк, Вадим Сидорук (два), Віталій Олексів – Андрій Корендович, Едуард Волков.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ:
1. «УФК–Карпати» (Львів) – 1 (ігри) 1 (виграші) 0 (нічиї) 0 (поразки) 5–2 (м’ячі) 3 (очки)
2. ФК «Львів» – 1 1 0 0 2–1 3
3. СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 0 0 0 0 0–0 0
4. «Чорноморець» (Одеса) – 1 0 0 1 1–2 0
5. «Скала» (Моршин) – 1 0 0 1 2–5 0