Від футболу до пейнтболу

16 серпня 11:30
Переглядів: 108
Пейнтбол

Розпорядок футболіста виглядає досить одноманітно – тренування, матчі, відновлення, знову тренування... На щось інше бракує часу й сил, потрібно працювати весь час, аби у підсумку отримати найголовніше – результат. 

Як з’ясувалося сьогодні, в «Карпатах» все трішки по-іншому. Сергій Зайцев вирішив відійти від традиційного й футбольного, відправившись разом із командою на пейнтбольний майданчик. Як казав сам тренер, такі атракції важливі для того, аби в психологічному плані повністю відновитися від болючих поразок. Такою, безсумнівно, стали 2:3 від «Шахтаря».

У розмовах між собою футболісти й не згадували цей матч – попереду не менш важливий поєдинок проти «Зорі». Прекрасна атмосфера в колективі відчувається не лише на тренуваннях, а й у побуті. Сміх, жарти, позитивний заряд – без цього побудувати хорошу команду неможливо. Всі ці фактори присутні в «Карпатах». 

Особливу увагу гравці приділили персоні Новотрясова. Після відвертого інтерв’ю Інформаційному центру «Карпат», партнери по команді обіцяли Артуру: «Мовляв, сьогодні ти наша головна мішень». На практиці вийшло трохи по-іншому – з гри Новотрясов виходив одним із останніх. «Та він постійно сидить у засідці» – пояснювали карпатівці

Поділившись на дві команди, «зелено-білі» відправилися в бій. Одним із капітанів було обрано Василя Кравця, який, як і на футбольному полі, діє непоступливо та наполегливо. Вибити Василя з гри вдалось лише Мірошніченку. «Денис влучив просто в голову. Я думав зробити швидку атаку й розстріляти банду противника, але не вийшло», – сказав Кравець й зауважив«Я добре вдягнувся, щоб скинути кілька кілограмів. Після вихідних – потрібна річ»

До слова, Володимир Костевич не забув попіклуватися про свою зачіску: «Старався вдягнути захисну маску акаратно, щоб не зіпсувати, але не дуже вийшло». Що ж, імідж – також важлива складова життя футболіста.

Такі заходи не лише відганяють погані думки після невдалих матчів, а й згуртовують поза межами поля.«Всі у захваті, дуже круто провели час. Частіше би так збиратися», – ці слова Максима Грися дають найкращу оцінку ідеї Сергія Зайцева. Не буде нічого дивного, якщо подібні атракції увійдуть в традицію й допомагатимуть здобувати позитивний результат вже на футбольному полі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: