Відбір на ЄВРО-2016: Словаччина - Україна. Без права на помилку!

08 вересня 12:07
Переглядів: 472
Словаччина - Україна

Словаччина - Україна онлайн відео трансляція

Сьогоднішній матч Словаччина – Україна став топовою новиною дня. Так, так, адже для обох суперників це вирішальна гра. Гра на перемогу. Хоча й інші варіанти ніхто не відкидає. Але єдино звитяга дарує надії на вдале завершення кваліфікаційного відбору до Євро – 2016, який відбудеться на батьківщині засновників чемпіонату світу (Жюль Ріме), чемпіонату Європи (Анрі Деланей) і нинішнього президента УЄФА (Мішель Платіні). Отака собі французька начинка – три в одному.

Після перемоги над братами-білорусами наставник української команди Михайло Фоменко сказав про словаків намтупне: «Ми добре вивчили один одного. Знаємо сильні сторони Словаччини. Наші хлопці вийдуть і будуть виконувати тренерські настанови на гру, а те, що ми їм скажемо - це вже наша справа». Отака собі українська впевненість і таємність.

Те, що українці спроможні досягати потрібного результату довів перший тайм матчу проти Білорусі. У перші 45 хвилин гри усе було ідеально, чудово і успішно завершували свої атаки взяттям воріт. Як воно буде у Словаччині, покаже сам поєдинок двох рівних за класом команд, які спільно з іспанцями борються за два перші місця у групі. Для третього залишиться додатковий матч за право поїхати в Париж.

Михайло Іванович Фоменко зі своїми поглядами на футбольні справи давно довів свою професіональну фаховість. Хоча траплялись у його практиці «падіння». Особливо пам’ятне французьке, коли наша дружина спіткнулась і не поїхала до Бразилії. Програли наші футболісти і домашній матч словакам (0:1). Та ми живемо вірою, що тепер усе зміниться на краще для України.

Гра української команди, на перший погляд проста для розгадки. Головні стержні в атаці це Коноплянка і Ярмоленко, які знають, що повинні робити з м’ячем у карному майданчику суперника. Проблема форварда актуальна для українців. Тішить, що у воротах є кому дбати про порядок. Із захистом не повинно виникнути проблем, як і з півоборонцями. А далі, як Бог розсудить…

Тренер Словаччини Як Козак після поразки від Іспанії (0:2) теж переживає за долю свого колективу: «Гра проти українців буде сильнішою, як проти Іспанії. Цей поєдинок буде для нас складним іспитом».

І це незважаючи та такий географічний факт, що Словаччина за кількістю населення майже у 10 разів менша кількість населення України. Натомість словаки більш «розкручені». Багато хто грає у провідних лігах європейського континенту. Зокрема, Мартін Шкртел бігає за англійський «Ліверпуль», Юрай Куцка, Норберт Дьомбер і Марек Гамшік відповідно за італійські «Мілан», «Рому» і «Наполі». Автор гола в українські ворота Роберт Мак грає у складі грецького ПАОК-у. В українців лише Євген Коноплянка почав свою міжнародну кар’єру у пристойному клубі - іспанській «Севільї». Про іншого українця і вихованця львівського футболу - Мар’яна Шведа важко щось сказати, але на нього покладаються великі надії. Головне щоб невдовзі приєднається до свого кумира і вдало виступав у першій команді. А далі посиплються запрошення від штабу національної команди України.

До фінішу євро перегонів залишилось три кроки. А відставання українців від словаків становить три пункти. З одного боку зовсім мало, а з протилежного - ціла прірва. До того аби випередити словаків нам потрібна перемога із різницею у два голи!

Поза тим на українців ще очікують іспанці та македонця, які не збираються тринькати своє багатство. Але шанс на друге місце у нашої команди зберігається. Для цього необхідно перемагати сьогодні та не дивитись на ранги наступних суперників.

Тож матч Словаччина – Україна залишається грою без права на помилку…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: