Відбір Євро-2016: В групу до України додалася Данія

19 січня 16:02
Переглядів: 231
Україна футзал

Минулого тижня свою історію почав писати ювілейний, 10-й чемпіонат Європи - Євро-2016. На полях шести країн за кілька днів пройшли битви попереднього раунду кваліфікації, де розігрувалося сім путівок в основний раунд. В результаті щасливими володарями перепусток до наступного етапу стали: переможці груп - Данія, Фінляндія, Грузія, Франція, Латвія і Вірменія, а також Швейцарія, як краща команда з числа тих, що посіли другі місця.

Таким чином, сім кращих команд попереднього раунду доповнили список учасників основного етапу, з якого свою боротьбу розпочнеУкраїна. Раніше було відомо, що на цій стадії "синьо-жовті" зіграють у групі 4, куди жереб закинув також Азербайджан (господар міні-турніру) і Бельгію. Четвертим суперником команди Олександра Косенка повинен був стати переможець групи А попереднього раунду, яким у підсумку стала Данія.

Матчі основного раунду відбору на Євро-2016 пройдуть з 17-го по 22 березня цього року. Поєдинки нашої групи 4 пройдуть в Баку. Переможці семи квартетів основного раунду пройдуть у фінальну стадію чемпіонату Європи. Посядуть другі місця команди і кращий третіх колективів поборються в плей-офф за останні чотири путівки на ЧЄ. Сам Євро-2016 пройде в лютому 2016 року у столиці Сербії - Бєлграді.

Основний раунд кваліфікації

Група 1: Росія, Нідерланди, Боснія і Герцеговина*, Латвія

Група 2: Іспанія, Угорщина, Македонія*, Швейцарія

Група 3: Італія (чемпіон), Білорусь, Польща*, Фінляндія

Група 4: Україна, Азербайджан*, Бельгія, Данія

Група 5: Чехія, Словенія*, Норвегія, Франція

Група 6: Хорватія*, Словаччина, Туреччина, Вірменія

Група 7: Португалія, Румунія*, Казахстан, Грузія

* - господарі міні-турнірів

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: