Відбудеться львівський етап спортивного тестування на участь у національній збірній України Ігор Інвіктус 2017 року

19 січня 16:00
Переглядів: 124
Інвіктус

В України розпочато спортивне тестування на участь у національній збірній України Ігор Інвіктус 2017 року! Серед кандидатів – військовослужбовці та ветерани, які отримали травми під час виконання службового обов’язку.

Раді запросити вас на львівський етап спортивного тестування. Під час заходу відбудеться оцінювання фізичного стану та готовність кандидатів, які подали заявку на участь у Іграх Інвіктус 2017 року.

Захід відбудеться 21 січня ц.р. за адресою: м. Львів, вул.Клепарівська, 39 а (легкоатлетичний манеж з велотреком Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України).

Початок тестування о 10:00.

У Львові проходитимуть тестування представники таких  областей: Львівської, Рівненської, Волинської та Тернопільської.

У заході візьмуть участь 38 спортсменів.

Кандидати змагатимуться у шести дисциплінах: стрільба з лука, атлетика, велоспорт на шосе, пауерліфтинг (важка атлетика), веслування на тренажері, плавання.

На заході будуть присутні спікери:

Юрій Семенович Фіногенов – начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України,

Руслан Миколайович Сеник – начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України,

Мирослав Степанович Николаєв – начальник Львівського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»,

Майборода Юрій Анатолійович – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації,

Оксана Горбач – координатор проекту Ігри Інвіктус в Україні,

Івона Костина – координатор команди Ігри Інвіктус Україна.

Акредитація

Для отримання акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за тел. (063) 888-11-41 або по ел. пошті o.pashkevych@stratcomua.org

Просимо вас прибути на захід о 9:30 для проходження реєстрації. Контактна особа на місці – Івона Костина, тел. (050) 207-06-72, ел. пошта team@invictusgames.in.ua

Про Ігри Інвіктус

Ігри Інвіктус (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, засновані принцом Гаррі Уельським.

Слово Invictus означає «незламний», або «нескорений» і уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли в собі сили до нових звершень.

Перші Ігри відбулись 2014 року у Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя.

У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо, а вже у 2017 році Ігри Інвіктус відбудуться у Торонто (Канада) і вперше українська команда військових візьме у них участь.

Для  підготовки команди ІГОР ІНВІКТУС Україна в рамках Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції створена робоча група, до складу якої входять представники Міністерства оборони, Міністерства молоді та спорту, Міністерства внутрішніх справ, Прикордонної служби, Міністерства інформаційної політики, Міністерства соціальної політики, Національної гвардії, Агенції НАТО з підтримки та постачання, а також громадських організацій StratComUA і Pepelatz production. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: