Відбулась спартакіада, присвячена річниці бою під Крутами

07 лютого 23:20
Переглядів: 306
спорт

У суботу, 31 січня, в Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі по вул. Симоненка, 13 проходила ІХ спартакіада серед молодіжних громадських організацій, присвячена 97-й річниці бою під Крутами.

Організовували спартакіаду комітет фізкультури і спорту спільно з управлінням у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики.

Перед початком заходу всі учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Крут та полеглих в боях за Незалежність України у східних областях нашої держави.

До участі в змаганнях зголосились 6 організацій, зокрема МГО "Максимум", ГО "Спільними зусиллями", МГО "Батьківщина молода", ГО "Патріот України", ГУСК "Обнова" та ГО "Поклик Нації". Команди змагались у трьох видах: міні-футболі, стрільбі з пневматичної гвинтівки та перетягуванні канату.

У підсумку, в змаганнях з міні-футболу третє місце посіла ГУСК "Обнова", на другому місці ГО "Спільними зусиллями", а перемогу здобула МГО "Батьківщина молода".

В змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки на третьому місці – ГО "Поклик Нації", друге місце здобула МГО "Батьківщина молода", а перемогу здобула ГО "Патріот України". У перетягуванні канату третіми була ГУСК "Обнова", друге місце за ГО "Патріот України", а перемогу завоювала ГО "Спільними зусиллями".Варто зазначити, що переможці та призери визначались за найменшою сумою набраних очок з видів спорту.

В командному заліку шосту сходинку посіла МГО "Максимум" з сумою 25 очок, п’ятою була ГО "Поклик Нації" з сумою 21 очок, четверте місце в команди ГУСК "Обнова", котрі набрали 16 очок, третє місце зайняла ГО "Спільними зусиллями" з результатом 12 очок, друге місце у МГО "Батьківщина молода" з сумою 10 очок, а перемогу у спартакіаді здобула ГО "Патріот України" з результатом 9 очок.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками, а команда-переможець отримала також футболки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: