Відбулася Новацька спартакіада: в одній з Тернопільських шкіл пройшли змагання серед новаків

29 жовтня 11:00
Переглядів: 100
Новацька спартакіада

27 жовтня у спортивній залі Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов пройшли змагання серед новаків, так називають наймолодших пластунів віком 6 -11 років.

Новацька спартакіада зібрала п’ятдесят двох юних скаутів Тернополя, котрі виявили бажання гарно і з користю провести час та отримати незабутні емоції. Основною метою цього заходу є популяризація спорту серед дітей молодшого шкільного віку, який є невід’ємною частиною здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь 4 команди, сформовані з хлопців: «Супер діти», «Соколи», «Завойовники», «Лакоста» та 4 команди з дівчаток: «Пуми», «Пантери», «Патріоти», «Ромашки». Наставниками для учасників стали 10 волонтерів із старшого юнацтва.

Атмосфера на спортивних змаганнях панувала дружня і тепла. Новаки та новачки випробували себе у захоплюючих та цікавих змаганнях: турнірі з футболу, «Хусті», «Вибивному», «Мавпячому футболі». Бойовий дух та прагнення перемоги діти продемонстрували у спортивних естафетах: «Човниковий біг», «Скакалки», «Ланцюжок», естафета парами, «Тачки», «Павук».

А проявити творчі здібності та дізнатись багато нового про Олімпійські ігри юні скаути змогли на «Майстерці». На цьому етапі вони виготовили буклет «Твоя перша Олімпійська пам’ятка». Провела майстер-клас Гоца Світлана Вікторівна, провідний фахівець Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення.

Після напруженої боротьби перемогу серед новачок здобула команда «Ромашки», серед новаків - «Завойовники». Під оплески та вигуки «Слава!» переможців нагородили медалями, усіх учасників - значками з логотипом ПЛАСТу.

На завершення, як годиться у пластунів, усі виконали гімн, спільно помолились та з хорошим настроєм і масою позитивних вражень розійшлись по домівках.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: