Відбулася обласна нарада з директорами дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інструкторами сільського спорту Львівщини

11 листопада 17:01
Переглядів: 131
Нарада

10 листопада 2016 року в актовій залі Франківської районної адміністрації м. Львова відбулася обласна нарада за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, директорів та старших тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини, керівників районних організацій ФСТ «Колос» та інструкторів спорту у сільській місцевості.

Участь у нараді взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який перед початком зустрічі разом з начальником управління фізичної культури та спорту Юрієм Майбородою відзначили велику групу фахівців галузі фізичної культури та с порту Львівщини, в т.ч. колективи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини, у стінах яких було виховано учасників Ігор Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро, зокрема КДЮСШ (директор Нікулін Віктор Миколайович); КДЮСШ № 1 СКА (директор Горнякова Олена Сергіївна); ДЮСШ «Здоров’я» (директор Єресько Олена Вікторівна); ДЮСШ «Троянда» (директор Мельник Галина Богданівна); КДЮСШ «Колос» (директор Білінська Лілія Романівна); СДЮШОР «Веслярик» (директор Дідик Юрій Васильович); ДЮСШ «Галеон» (директор Калитовський Орест Михайлович); ДЮСШ № 1 м. Львова (директор Прокопюк Володимир Артемович); ДЮСШ «Енергетик» (директор Юркевич Геннадій Володимирович) та ДЮСШ інвалідів «Галичина» (директор Колосов Сергій Володимирович) та групу інших фахівців.

"Ми робимо все можливе, аби не допустити закриття спортивних закладів. Необхідно шукати шляхи вирішення проблем, як тільки вони виникають, оскільки діти мають займатися спортом, брати участь у змаганнях та перемагати, а не байдикувати на вулицях, - зазначив голова ОДА Олег Синютка. - Запевняю, що тим спортивним школам, які працюють і проявляють ініціативу ми зі свого боку всіляко сприятимемо, у тому числі і матеріально".

Голова Львівської облдержадміністрації також закликав директорів ДЮСШ активізувати роботу щодо охоплення дітей різними видами фізкультурно-оздоровчої роботи: "Саме від ДЮСШ, від вас залежить, чи буде у нас здорова спортивна нація, чи ми витрачатимемо кошти на ліки".

У ході наради Юрій Майборода поінформував понад 200 присутніх фахівців області про підсумки проведеної колегії Міністерства молоді та спорту України за результатами участі національної збірної команди України в Іграх ХХХI Олімпіади 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро; учасників наради також ознайомлено із завданнями на 2017 рік, зокрема щодо реалізації у Львівській області Національної стратегії з оздоровчої рухової активності. Під час наради обговорено й низку інших важливих питань, зокрема про проведення диспансерного обстеження учнів ДЮСШ та організацію медичного супроводу вихованців спортивної школи й додержання санітарно-гігієнічних норм у місцях проведення навчально-тренувальних занять та змагань, про нові зміни в організації підготовки кадрів та підвищення кваліфікації фахівців сфери фізичної культури та спорту у системі спеціалізованих вищих навчальних закладів України; щодо електронного декларування за підсумками 2016 року тощо.

На завершення наради практичне навчання з виконання заходів пожежної безпеки під час організації та проведення навчально-тренувальних занять та проведення спортивно-масових заходів провів начальник відділу зв’язків із ЗМІ головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: