Відбулася скайп-конференція з керівництвом Мінмолодьспорту

19 квітня 15:30
Переглядів: 117
Спорт

19 квітня в Мінмолодьспорті відбулася скайп-конференція із керівниками профільних управлінь Львівської та Одеської облдержадміністрацій.

Скайп-конференцію провів заступник Міністра – керівник апарату Микола Даневич разом із керівниками департаментів та управлінь Міністерства.

Під час скайп-конференції обговорено питання формування державної програми розвитку фізичної культури та спорту, діяльності центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт», збереження мережі ДЮСШ, покращення соціально-побутових умов для спортсменів, кандидатів на участь у XXXI Олімпійських іграх та XV Паралімпійських іграх, обговорено плани роботи із спортивними і громадськими організаціями, підготовку і проведення фізкультурно-спортивних заходів, порушено шахову проблематику, питання формування моделі управління галуззю в умовах територіальної реформи, розвитку спортивної медицини, активізації міжнародної технічної допомоги тощо.

При цьому Микола Даневич відзначив високопрофесійну та ефективну діяльність управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та передав вітання від Міністра для усього фізкультурно-спортивного активу області.

Участь у нараді у львівській студії взяли начальники відділів управління, керівники обласних організацій фізкультурно-спортивних товариства та відомств, обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт», відділення НОК України у Львівській області, обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, громадської ради.

Скайп-конфренції впроваджено Міністерством з метою ефективної реалізації державної молодіжної політики, розвитку сфери фізичної культури і спорту, оперативного реагування на проблеми та визначення спільних дій щодо їх подолання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: