Відбулася зустріч з членами профільної комісії Громадської ради при Львівській облдержадміністрації

16 лютого 12:00
Переглядів: 113
Спорт

15 лютого 2016 року в залі засідань управління фізичної культури та спорту Львівській обласної державної адміністрації відбулася чергова  зустріч членів колегії управління та членів комісії з питань сім`ї, молоді та спорту Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Під час наради відбулося зацікавлене обговорення проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, зокрема в частині сфери фізичної культури та спорту – як запоруки здоров’я та якості життя населення Львівщини, важливого фактору виховання молоді, парамілітарної підготовки та міжнародного іміджу. При цьому спільно було напрацьовано пропозиції орієнтовних сфер реалізації проектів до п. 2.3.2.

Члени колегії управління та члени  профільної комісії з Громадської ради обмінялися також думками щодо алгоритму виконання Указу Президента «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Зокрема, цікаві думки прозвучали від Олега Дація та Тетяни Панової щодо трансляцій відеороликів з типовими комплексами ранкової зарядки, про проведення конкурсів серед громадських організацій щодо популяризації здорового способу життя. При цьому голова Громадської ради Степан Середа наголосив на проблематиці удосконалення системи шкільного та студентського спорту, а заступник голови профільної комісії Степан Середа підкреслив важливість самодільних форм фізкультурно-спортивного руху та рухової активності. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: