Відбулось засідання Виконкому ФФУ

03 грудня 21:53
Переглядів: 209
ффу

У середу, 3 грудня, у Будинку футболу відбулось засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України.

На початку засідання члени Виконкому прийняли рішення про призупинення будівництва спорткомплексу (критого манежу) ФФУ для національних збірних команд у місті Вишгород Київської області та повернення до проекту будівництва міні-стадіонів у регіональних федераціях за рахунок програм фінансування ФІФА та УЄФА.

Після цього Виконком затвердив організацію та проведення соціального проекту ФФУ "Допоможемо переселенцям разом!" для мобілізації фінансової та матеріальної допомоги переселенцям з АР Крим та Донбасу. Згідно проекту, на всіх стадіонах, залучених до проведення матчів 10 туру Прем’єр-ліги, а також на футзальних майданчиках під час проведення 9 туру Екстра-ліги, будуть організовані пункти збору речей, коштів, продуктів харчування, медикаментів, тощо.

Наприкінці засідання члени Виконкому прийняли рішення щодо передачі 20 тисяч м'ячів для користування регіональним федераціям у цілях розвитку дитячо-юнацького футболу на місцях.

Крім того, було затверджено призначення головним тренером національної збірної команди з футзалу Олександра Косенка.

Після засідання Виконкому відбувся брифінг за участі президента ФФУ Анатолія Конькова, першого віце-президента Анатолія Попова та виконавчого директора Максима Бондарева, під час якого вони розповіли про рішення, прийняті на Виконкомі, та відповіли на питання журналістів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: