Відбулось жеребкування Малого кубка Укрексімбанку

28 січня 17:20
Переглядів: 166
Футзал мяч

У вівторок, 27 січня, відбулось жеребкування Малого Кубка Укрексмібанку, за який позмагаються 22 команди-учасниці Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган". Цьогоріч за "малий трофей" та 10 000 гривень призових від "Укрексімбанку" боротимуться не тільки команди, що вилетіли з групового етапу, а й школи-учасниці, які не потрапили до чвертьфіналу.

"Згідно сітки змагань жереб обирає 12 команд, які потрапляють у попередній етап змагань, і виборюють путівку до наступного раунду - в 1/8 фіналу. 10 інших шкіл отримують "щасливі номерки" і відразу перепустку до 1/8-ої ", - пояснив голова оргкомітету шкільного турніру Роман Ярий.

Почесну місію вибору команд-суперниць виконав головний партнер Малого Кубку - керуючий Івано-Франківською філією "Укрексімбанку" Юрій Друк. За підсумками жеребкування 10 шкіл відразу стали учасниками 1/8 фіналу: ЗШ №15, ЗШ №7, Українська гімназія №1, ЗШ №12, ЗШ №8, Школа-гімназія №3, ЗШ №16, ЗШ №17, ЗШ №19, ЗШ №2.

Натомість, інші 12 команд виборюватимуть це право в рамках протистоянь, які розпочинаються вже найближчої суботи, 31 січня. В рамках попереднього етапу зустрінуться: ЗШ №13 - Гімназія №2, Угорницька ЗШ - СШ №1, ЗШ №25 - Крихівецька ЗШ, ЗШ №4 - ЗШ №6, ЗШ №9 - Католицька ЗШ, ЗШ №22 - ЗШ №21.