Відбулось жеребкування попереднього етапу Кубку Львівської області

17 травня 11:23
Переглядів: 415
гол

16 травня 2017 року на робочій нараді з представниками команд першої ліги визначено умови проведення змагань у першій лізі.

Першість Львівської області з футболу сезону 2017 року серед команд Першої ліги проходитиме у двох підгрупах «А» і «Б» та у два етапи. На першому етапі команди змагатимуться у два кола за системою прийом-виїзд. За підсумками першого етапу дорослі команди, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці кожної з підгруп, формують дві групи по вісім команд.

В Групі 1 виступатимуть команди, що зайняли місця у підгрупах «А» і «Б» від першого до четвертого. Команди даної групи визначають переможця Першої ліги, призерів Першої ліги з футболу сезону 2017 року та підсумкові місця у турнірній таблиці з першого по восьме.

В Групі 2 виступатимуть команди, що зайняли місця у підгрупах «А» і «Б» від п’ятого по восьме. Команди даної групи змагатимуться за Кубок Першої ліги сезону 2017 року та визначатимуть підсумкові місця у турнірній таблиці Першості Львівської області з футболу сезону 2017 року з дев’ятого по шістнадцяте.

На другому етапі кожна з команд Групи 1 і Групи 2, із очками набраними із командами своєї підгрупи («золотими очками»), проведе у два кола за системою прийом-виїзд матчі з кожною командою з іншої підгрупи «А» та «Б».

Терміни проведення другого етапу з 17 вересня 2017 р. по 05 листопада 2017 року.

 

Матчі попереднього етапу розіграшу Кубка Львівської області з футболу сезону 2017 року:

  • ФК «Замок» - «Сокіл» Борщовичі
  • ФК «Сокіл» Великі Глібовичі - СКК «Пісочна»
  • ФК «Локомотив» Рава-Руська – ФК «Богун» Броди
  • ФК «Думна» Ременів – ФК «Мостиська»
  • ФК «Будівельник» Запитів – ФК «Новошичі»
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: