Відбулося обласне спортивне свято "Старти надій" серед неповносправних дітей молодшого віку

21 грудня 18:45
Переглядів: 327
спорт

З метою залучення неповносправних дітей до систиматичних занять фізичною культурою та спортом, подальшого покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед неповносправних дітей, ранньої адаптації дітей в суспільстві та розвитку особистості кожної дитини 16 грудня ц.р. на базі спортивного комплексу Львівської комерційної академії (вул. Туган-Барановського, 9-б) відбулосяь обласне спортивне свято “Старти надій” серед неповносправних дітей молодшого віку (6-10 років).

Спорт

Свято організовано Львівським регіональним центром “Інваспорт” та обласною комунальною ДЮСШ інвалідів “Галичина” за активної підтримки Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та кількох управлінь Львівської обдержадміністрації.

спорт

З привітальним словом на урочистому відкритті виступили: директор Львівського регіонального центру “Інваспорт” Мирослав Ніколаєв; заступник начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Віталій Піддубчак; головний спеціаліст управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Хомик; директор обласної комунальної ДЮСШІ “Галичина” Олег Криштальський та головний фахівець Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Ольга Козій.

спорт

У змаганнях взяли участь діти, що мають фізичні та розумові вади розвитку, віком від 6 років до 9 років, які представляли команди дитячих дошкільних закладів, спецшкіл-інтернатів, загальноосвітніх шкіл та громадських організацій. Кількість учасників в команді – 7 дітей, 1 представник та 1 супроводжуючий.

спорт

Загалом у спортивному святі взяли участь 9 команд Львівської області:

  1. Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 104 І-ІІ ступеня.
  2. Комунальний заклад Львівської обласної ради “Великолюбінська спеціальна школа-інтернат”.
  3. Комунальний заклад Львівської обласної ради “Лівчицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів”.
  4. Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови.
  5. Комунальний заклад Львівської обласної ради “Нагуєвицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів”.
  6. Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів “Довіра”.
  7. Бориславська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів.
  8. Школа-інтернат №102.
  9. Комунальний заклад Львівської обласної ради “Добромильська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів”.

Всі учасники заходу розподілилися на 6 груп та займали місця на шести “спортивних станціях”, де випробовували свої сили у таких вправах: збивання кеглів з відстані 5 м, гра у флорбол, волейбол, “парашут”, баскетбол та рухливі ігри для незрячих дітей за окремим планом.

Спорт

Після завершення свята, дітям були вручені подарунки від заступника начальника служби у справах дітей облдержадміністрації, а також пролунала пісня від музичного керівника НРЦ “Джерело” Марії Рап. Подарунки допомагали вручати волонтери громадської організації “Стимул” на чолі з Ольгою Бас.

Ольга Козій, обласний центр “Спорт для всіх” 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: