Відбулося розширене засідання виконкому ТОФФ

16 березня 19:16
Переглядів: 101
ТОФФ

15 березня 2016 року відбулося розширене засідання виконкому ТОФФ з головами районних федерацій футболу та представниками команд  які братимуть участь у Чемпіонаті та розіграшах Кубків Тернопільської області з футболу 2016 року.

 Основними питаннями, які розглядалися  на засіданні, були питання про систему проведення чемпіонату, кількість гравців з інших регіонів, кількість та рік народження молодих гравців, які повинні обов’язково бути присутні на полі під час гри в складі кожної команди.

 Під час засідання  було обговорено та  погоджено, якщо бажаючих узяти участь у новому чемпіонаті буде не більше п’ятнадцяти(тринадцять команд уже точно вийдуть на старт) ,турнір проводитиметься за класичною системою в два кола. Коли ж кількість учасників перевищить цю цифру, до дня початку змагань, 17 квітня, буде час зібратися, аби поміркувати над зміною форми турніру.

Погодили також можливість кожного з аматорських колективів заявити до своєї команди двох гравців з інших територій з обов’язковим фіксованим грошовим внеском на рахунок федерації і обов’язкову присутність на полі під час гри в складі кожної команди двох молодих футболістів 1997 року народження і молодших, учасники зібрання вирішили передати проект регламенту нового чемпіонату Тернопільщини на затвердження виконкому Тернопільської обласної федерації футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: