Відбулося засідання НОК по роботі з діаспорою

21 березня 17:48
Переглядів: 170
прапор україни

19 березня ц.р. в Олімпійському домі в столиці України відбулося перше засідання нового складу комісії НОК по роботі з діаспорою.

В засіданні, на якому головував Василь Карленко, завдяки сучасним засобам зв'язку взяли участь також і члени комісії з української діаспори в інших країнах, зокрема США та Канаді.

Активну участь в роботі комісії взяла й заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба.

Учасники засідання затвердили план роботи комісії на поточний рік, а також розподіл обов'язків між членами цього дорадчого органу.

Присутні ухвалили рішення щодо сприяння у проведенні IV чемпіонату світу серед українських діаспорних команд з футболу, який відбудеться в Тернополі 3-7 червня 2015 року.

Члени комісії наголосили також на важливості щодо поглиблення співпраці задля підтримки й розвитку спорту та олімпійського руху з українською діаспорою в різних країнах світу, зокрема у тих державах, які найближчими роками прийматимуть найбільші спортивні форуми – Європейські та Олімпійські ігри, інші престижні міжнародні турніри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: