Відбулося засідання Ради Ліг ПФЛ

04 лютого 23:27
Переглядів: 189
пфл

3 лютого у Будинку футболу відбулося засідання Ради Ліг ПФЛ України. На цьому заході були представлені 21з 28 клубів, які є членами організації.

Головував на засіданні президент ПФЛ Сергій Макаров, а серед запрошених були перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов і член Виконкому ФФУ Ігор Гатауллін.

Найпершим і одним з головних питань засідання було визначення кандидатури на посаду президента ФФУ, яку підтримає ПФЛ на ХVII позачерговому звітно-виборному Конгресі ФФУ 6 березня. Після довготривалих дебатів більшістю клубів ухвалено рішення про висунення на цю посаду віце-президента ФФУ, голови Дніпропетровської ОФФ Андрія Павелка.

Надалі були обрані делегати із правом голосу від Професіональної футбольної ліги на майбутній Конгрес. Ними стали президент ПФЛ Сергій Макаров, віце-президент дніпродзержинської «Сталі» Микола Колючий і президент стрийської «Скали» Микола Кміть.

Слід зазначити, що на майбутньому Конгресі ФФУ будуть обиратися також члени Контрольно-дисциплінарного комітету, Апеляційного комітету і Палати з вирішення спорів. Від ПФЛ до складу дисциплінарних органів були запропоновані та погоджені кандидатури Віктора Кондратова та Федора Штукатурова, а до складу ПВС ФФУ – Юлії Гречко та Олександра Шандрука.

Наступним пунктом порядку денного стало обговорення письмового звернення алчевської «Сталі» щодо припинення участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу з футболу серед команд клубів першої ліги сезону 2014/15 років. Загострення ситуації в зоні проведення антитерористичної операції виключає будь-яку можливість для клубу продовжити участь у змаганнях. За результатами обговорення, Рада Ліг ухвалила прохання «Сталі» про призупинення участі в чемпіонаті першої ліги в цьому сезоні. У той же час, у разі нормалізації ситуації на Сході України та за умови успішного проходження клубом процедури атестації, команду алчевців буде внесено до складу учасників першої ліги в сезоні 2015/16 років.

Після цього присутні заслухали директора ТОВ «Ліга Футбол» Юрія Манжоса, який обґрунтував доцільність створення Робочої групи «Комерційна діяльність клубів ПФЛ». Така група змогла б стати майданчиком для обміну досвідом, об’єднання зусиль клубів на цьому важливому напрямі, а також напрацювання комплексу заходів для збільшення ефективності комерційної роботи як клубів, так і ПФЛ, у цілому. Кожен член Професіональної футбольної ліги матиме можливість, за бажанням, запропонувати свого представника до складу цієї групи.

В кінці засідання учасники обговорили ряд питань, пов’язаних із функціонуванням ПФЛ в 2015 році. Зокрема, погоджено пропозицію Адміністрації ПФЛ щодо проведення за домовленістю з Комітетом арбітрів ФФУ теоретичних занять з футболістами та тренерами команд на тему «Правила гри у футбол, нові зміни та доповнення до них згідно до Циркулярів ФІФА». Ці тренінги відбудуться до початку весняної частини цього сезону, і їх проводитимуть арбітри та спостерігачі арбітражу, що працюють на матчах за участю команд Прем’єр-ліги і мають міжнародну або національну категорії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: