Відбулося жеребкування Кубку НФК "Ураган" в райцентрах

24 березня 09:42
Переглядів: 91
Кубок НФК Ураган

На старті масштабного шкільного проекту - п'ять міст Івано-Франківщини.

У понеділок, 23 березня, масштабному проекту "Кубок НФК "Ураган" офіційно дано старт в п'яти райцентрах Івано-Франківщини. В клубному офісі НФК "Ураган" відбулося жеребкування, яке й стало початком розширення географії змагань в Коломиї, Долині, Калуші, Городенці та Рогатині.

А це означає, що за красені-кубки та цінні подарунки змагатиметься не тільки івано-франківська дітвора, а ще й 54 районні школи. Тому в очікуванні весняного свята футзалу та відчайдушних двобоїв понад 600 дітей області!

Нагадаємо, що неймовірна футзальна боротьба згуртує 17 шкіл Коломиї та приміських сіл, 11 шкіл Калущини, 10 навчальних закладів Долини і приміських сіл та по 8 шкіл із Городенківщини та Рогатинщини.

Звісно, що не обійшлося без привітань Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена, який подякував представникам міст-учасників за присутність і висловив побажання, щоб з кожним роком дані змагання ставали все популярнішими і гуртували все більше школярів. "Хочу, щоб даний турнір об'єднав дітей із райцентрів, їхніх батьків, вчителів і вони моли змогу не тільки насолодитися футзалом, а й виграти головний грошовий приз. Як і в Івано-Франківську, дані кошти школа-переможець зможе витратити на покращення своєї спортивної інфраструктури", - розповів Олександр Олександрович.

А почесну місію жеребкування учасників виконали самі представники міст: Святослав Димид - начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Долинської РДА; Олександр Дем'янчук, координатор шкільного турніру на Коломийщині; Роман Михайлюк - головний спеціаліст відділу молоді та спорту Городенківської РДА; Михайло Клим - начальник управління сім'ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради; Ярослав Гялян - координатор шкільних змагань із Рогатина.

Підсумував жеребкування спортивний директор НФК "Ураган" Роман Ярий, який розповів про специфіку системи змагань на місцях: "Команди у даних райцентрах спершу визначать за коловою системою двох переможців у кожній з груп, які й зустрінуться між собою у півфіналаах, за винятком Коломийщини, яка згуртувала 17 навчальних закладів, тому тут відбудеться ще й чвертьфінальна стадія. Переможці півфінальних та фінальних ігор визначатимуться із двох матчів".

Отож, до урочистого відкриття Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган" залишилися лічені дні. Коломия, Долина, Рогатин та Городенка включаються у вир змагань вже найближчої суботи, 28 березня, а Калуш долучається з 4 квітня. Тому слідкуйте за анонсами, і будьте з НФК "Ураган" в епіцентрі футзального життя Івано-Франківщини!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: