Відбулося зібрання спортивної громадськості Тернопільщини

09 квітня 20:47
Переглядів: 83
Підгайний

Вчора, 8 квітня, у приміщенні шахово-шашкового клубу «Авангард» відбулося зібрання спортивної громадськості Тернопільщини. На порядку денному, як доповів головуючий на зібрання Богдан Балабан, стояло два питання.

Перше з обговорюваних питань – створення Громадської ради галузі фізичної культури і спорту Тернопільської області. Щодо цієї пропозиції, то всі виступаючі погодилися, що такий орган має бути створений.

– Громадська рада повинна бути, за для того, щоб спортивні чиновники прислуховувалися не лише до свого керівництва, а вміти слухати усіх зацікавлених сторін – від простого сільського вчителя фізичної культури до директора спортивної школи, – зазначив Богдан Балабан.

Натомість щодо другого питання порядку денного, а саме надання оцінки роботі діючого голови управління фізичної культури і спорту ТОДА Ігоря Підгайного, виникли суперечності. Більшість ораторів, а на виступ записалося 25 чоловік, на задовільно оцінили роботу Ігоря Васильовича. Натомість з гострою критикою всіх чиновників, які дотичні до тернопільського спорту виступив тренер олімпійської чемпіонки з біатлону Олени Підгрушної Ігор Починок.

– Наші спортивні чиновники заявляють, що в нас нічого не втрачено в спортивній галузі. Давайте дивитися один одному у вічі. Не так давно відбулося зібрання ініціативної групи по питаннях спорту. На жаль, мене на неї не запросили. Можливо, тому, що моя думка йде в резонанс з діючим керівництвом тернопільського спорту. Свого часу я доводив свою правоту у суперечці з першими секретарями КПУ та голови ОДА. Спілкуючись з багатьма, ствердно кажу, що найбільшим брехуном був останній губернатор (Валентин Хоптян – авт.), який сказав, що в біатлонному містечку, що в Підгородньому, не буде жодної забудови. Насправді, це виявилося не правдою. Палець об палець нічим не допоміг чемпіонам і призерам універсіад обласний «Гарт», закрито педагогічний ліцей, у якому навчалася наша олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна. Тому я не підтримую кандидатуру Ігоря Підгайного, бо те, що зроблено в тернопільському спорту за останній час – це просто жах!, – зазначив Ігор Мирославович.

У підсумку більшість присутніх на зібранні рекомендували направити звернення до нового керівництва області від спортивної громадськості, в якому останні простять залишити на займаній посаді Ігоря Підгайного.  Чи прислухається до цієї рекомендації голова ТОДА Олег Сиротюк, на разі не відомо?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: