Відбулись обласні змагання серед школярів з шашок "Диво-шашки"

02 квітня 16:43
Переглядів: 129
шашки

Дев’ять команд взяли участь цього року в обласних змаганнях з шашок серед школярів «Диво-шашки». Два дні – 29 та 30 березня – тривали поєдинки між учасниками змагань з Підгаєцького, Теребовлянського району – села Ласківці та Золотники, Звенигородської ЗОШ Бучацького району, Тернопільського району – село Великі Гаї, Тернопільського обласного навчально-реалібітаційного центру, ЗОШ № 8 та ЗОШ №29 міста Тернополя та Тернопільського шахово-шашкового клубу «Авангард».

Перше місце з результатом 15 очок виборола команда Ласковецької середньої школи І-ІІІ ступенів. Друге місце з результатом 14 очок завоювала команда Звенигородської ЗОШ Бучацького району. Третє місце, набравши 12 очок, посіла команда Великогаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району.

Організували змагання управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, ТОЦФЗН «Спорт для всіх» та колективне підприємство шахово-шашковий клуб «Авангард». Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: