Відбулись стартові матчі з баскетболу чемпіонату Першої ліги України групи "Захід"

23 жовтня 17:30
Переглядів: 156
Баскетбол Калуш

У суботу та неділю у Фізкультурно-оздоровчому комплексі, що по вул. Симоменка, відбулись стартові матчі чемпіонату Першої ліги України групи "Захід".

У цих зустрічах грали між собою "ВАМБУД" та "Калуш-ПНУ". В обох іграх сильнішими виявилися досвідченіші гравці команди "ВАМБУД".

Особливо цікавим та драматичним вийшов перший матч, в якому "Калуш-ПНУ" пішов на велику перерву, ведучи у рахунку +20 (22:42). Вів команду за собою вперед один із її лідерів Співак Андрій - вихованець тамтешнього баскетболу, який у результаті став найрезультативнішим гравцем матчу. Але друга половина уже протікала у зовсім іншому руслі. Господарі відразу захопили ініціативу і, відомі Рожаком Іваном, який відзначився не одним влучним попаданням із-за дуги, спочатку зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед, довівши матч до перемоги.

Все це відбувалося на фоні деяких суддівських помилок, в обидві сторони, та ще більшої реакції на них з боку обох тренерів. Як результат, справа ледве не дійшла до сутички, яку вдалося вчасно зупинити. Підсумковий рахунок - "ВАМБУД" 76:72 "Калуш-ПНУ".

Матч у неділю був абсолютною протилежністю суботній зустрічі. Можливо, досі переживаючи за результат минулої гри, калушани змогли нав'язати боротьбу тільки у першій половині, яка закінчилася 43:41 на користь господарів. Друга ж частина поєдинку проходила за абсолютної переваги "ВАМБУДу". Тому в останній четверті тренер калушан Пелех Олег дав можливість перевірити свої сили резерву, адже кінцевий підсумок матчу вже був всім зрозумілим. Саме господарям вдалося нав'язати свою гру та здобути важливу і досить впевнену перемогу. Підсумковий рахунок - "ВАМБУД" 94:75 "Калуш-ПНУ".

Склади команд:

"ВАМБУД": Петро Корнута, Ростислав Камач, Сергій Марков, Денис Спиридонов, Максим Чорній, Микита Щерба, Віктор Микитюк, Ростислав Запухлий, Іван Рожак, Євген Добренький, Олександр Захожий, Олег Серединський.

"Калуш-ПНУ": Віталій Рудинський, Олег Пелех, Роман Сокіл, Андрій Наявко, Олег Овсієнко, Юрій Яній, Андрій Співак, Денис Тютюнник, Олександр Паденко, Гі Чекамбуд, Максим Тютюнник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: