Відбулися перші матчі плей-офф чемпіонату України WU-16 у Першій лізі

14 березня 13:00
Переглядів: 87
футбол дівчата

13 березня, у Винниках відбулися перші матчі стадії плей-офф чемпіонату України серед дівочих команд WU-16 у Першій лізі.

Першими, у поєдинку за 5-8 місця зійшлися «Надвірняночка» (м. Надвірна, Івано-Франківська обл.) та збірна Закарпатської області. У першому таймі гравці «Надвірняночки» лише раз, зусиллями Присяжнюк, вразили ворота суперниць. А по  перерві свою перевагу на футбольному полі їм вдалося втілити вже у два м’ячі. Дублем відзначилася Карабинович.

«Надвірняночка» (м. Надвірна, Івано-Франківська обл.) – Збірна Закарпатської обл. – 3:0

Голи: Присяжнюк (19), Карабинович (30, 39)

У наступному поєдинку збірній Одеській області протистояла новояворівська «Янтарочка». Матч пройшов за повної переваги одеситок: лише одна Кишинець мала декілька нагод забити такий бажаний м’яч, але гравці «Янтарочки» зуміли відстояти свої ворота недоторканими і перевести гру у серію пенальті.

У пробитті одинадцятиметрових влучнішими були футболістки зі Львівської області, і саме вони тепер гратимуть у матчі за п’яте місце чемпіонату. А одеситкам залишається нарікати на невезіння та самих себе.

Збірна Одеської обл. – «Янтарочка» (Новояворівськ, Львівська обл.) – 0:0 (основний час), 1:4 (по пенальті)

Далі програму плей-офф продовжили сумська «Барса» та збірна Житомирської області, які посіли перші місця в групах А та С відповідно. Напругу у матчі гравці обох команд тримали аж до фінального свистка, а основні події у цій зустрічі розгорнулися у другому таймі. Спочатку на 34-й хвилині Кукса вивела збірну Житомирської області вперед, а сумчанкам вдалося відігратися лише на останній хвилині зустрічі. Необов’язковий фол у карному майданчику призвів до пенальті, і Анастасія Мажара без проблем «з точки» переграла голкіпера.

Тож і у цьому матчі переможця довелося визначати у серії післяматчевих пенальті. Гравці обох команд по разу схибили з позначки, тому довелося виконувати додаткові удари. Житомирянки - схибили, а от сумчанки свою спробу вдало реалізували, причому «круглий» після удару Кочури від стійки по-зрадницькі залетів у ворота. 6:5 на користь «Барси», яка і виборола собі місце у фіналі.

«Барса» (Суми) – Збірна Житомирської обл. – 1:1 (основний час), 5:4 (по пенальті)

Голи: Мажара (49 з пен.) - Кукса (34)

Закривав ігрову програму понеділка матч, у якому зійшлися збірна Вінницької області та львівські «Карпати». Забігаючи наперед, відзначимо, цей поєдинок став окрасою раунду плей-офф. Обидві команди розпочали гру на високих швидкостях, було видно, що кожна з них заряджена на боротьбу. Гостріше атакувати вдавалося вінничанкам, які раз по раз загрожували воротам Крищишин. Особливо дошкуляла львів’янкам капітан господарів – Дар’я Ціхач. Спочатку вона одну чудову нагоду змарнувала, але вже через хвилину виправилася. Увірвавшись на високій швидкості до штрафного майданчика «Карпат», вона влучно пробила в самісінький кут. Як не намагався голкіпер дістати цей м’яч, їй це не вдалося.

Що ж до «Карпат», то основна небезпека від них надходила тільки після дальніх ударів, які особливо не турбували воротаря номінальних господарів. По перерві Кучеренко та Ціхач по черзі вибігали сам на сам з воротарем, але Крищишин у цих епізодах показала справжній клас, парирувавши м’яч. Намагаючись зрівняти рахунок, львів’янки великими силами пішли вперед. Одного разу після кутового лише самовіддані дії захисників завадили гравцям «Карпат» зрівняти рахунок у матчі. У підсумку - важка перемога збірної Вінницької області, яка виходить до фіналу, де зустрінеться із сумською «Барсою».

Збірна Вінницької обл. – «Карпати» (Львів)  - 1:0

Гол: Ціхач (8)

14 березня відбудуться заключні матчі турніру. До вашої уваги розклад поєдинків: