Відбулися змагання керівників організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос"

12 жовтня 14:30
Переглядів: 191
Колос Тернопіль

З 8 по 11 жовтня 2015 року у смт. Ворохта Івано-Франківської області проходили Всеукраїнські змагання керівників організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК України. 16 обласних команд прибули на Івано-Франківщину змагатися у міні-футбол, шахи, шашки, більярд та  настільний теніс.

Вдало на цих змаганнях виступили представники Тернопільщини. Так збірна команда області з міні-футболу стала переможцем цих змагань. У зональних змаганнях наші футболісти перемогли Житомирську область з рахунком 2-0 та чернігівчан з рахунком 3-2, а у фіналі здолали команду з Донецької області. Один м’яч забитий головою Збаразького районного ФСТ “Колос” Григорієм Ямчуком з пенальті визначив переможця змагань. За команду також виступали: Ігор Кулька,  Вадим Драган, Володимир Стирчак, Ростислав Чиряк, Антон Кузик, Анатолій Яцина.  Набравши 7 очок у 9 турах, друге місце у змаганнях з шашок посів голова Монастириського районного ФСТ “Колос” Микола Хомецький, Бронзову нагороду у змаганнях з більярду здобув директор Тернопільської обласної ДЮСШ “Колос” Микола Ситарчук.

Під час проведення змагань відбулася зустріч  керівників спортивних організацій фізкультурно-спортивного товариства “Колос” з заступником директора з питань внутрішньої політики Всеукраїнської асоціації сіл та селищ  Наталією Ключник. Обговорювалися питання проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у сільській місцевості,  взаємодія сільських громад з фізкультурно-спортивним товариством “Колос”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: