Відбулися змагання з баскетболу серед жіночих команд в залік Спартакіади ТНЕУ

19 листопада 13:51
Переглядів: 94
баскетбол

Протягом 5-7 листопада в спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комлексу Тернопільського національного економічного університету відбувся турнір з баскетболу в залік Спартакіади ТНЕУ серед жіночих команд.

У змаганнях брали участь команди семи факультетів (ФФ, ФББ, ЮФ, ФЕУ, ФКІТ, ФОА, ЄВРО),  загалом — 61 спортсменка.

На протязі трьох ігрових днів дівчата змагалися в групах за вихід у фінал. За медалі боролись команди чотирьох факультетів — ФОА, ФЕУ, ФФ, ЄВРО. Підсилювали гру учасниці збірної команди університету БК Універ.

За підсумками змагань третє місце виборола збірна команда Євростудій (УНФЕМ, УНЕФ), яка обіграла збірну команду факультету економіки та управління. Кращими гравцями поєдинку стали Волошин Тетяна, Чорна Анастасія, Гичка Олеся, Пересада Аліна.

У фіналі зустрілися команди ФОА та ФФ. Захоплюючим було протистояння лідерів команд — Доровської Ірини (ФОА) та Бойко Христини (ФФ), які є гравцями університетської збірної. В останній чверті саме завдяки влучним дальнім кидкам Ірини команда факультету обліку та аудиту збільшила перевагу в рахунку та у підсумку здобула перемогу. У факультету фінансів — срібло.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: