Відбулися змагання з північної ходьби на "Кубок Лева" з нагоди 200-річчя "Львівської Політехніки"

29 листопада 20:30
Переглядів: 175
Нордична ходьба

Нещодавно у мальовничому Стрийському парку м. Львова за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласного центру «Спорт для всіх» відбулися відкриті обласні змагання з північної ходьби на "Кубок Лева" з нагоди 200-річчя НУ "Львівська Політехніка". На старт вийшли 36 учасників зі Львова, Стрия, Нового Роздолу, Пустомитів, Новояворівська, Червонограда, а також студенти та викладачі НУ "Львівська Політехніка".

На дистанції 2 000 м змагалися чолоіки та жінки двох вікових категорій. Перед стартом Оксана Заліско - учасниця багатьох міжнародних змагань, переможець Кубку Світу та Европи 2016 року з північної ходьби, провела детальний інструктаж та розказала правила проходження дистанції.

Відтак переможцями у своїх вікових групах стали: Оксана Райта (Львів) та Оксана Заліско (Львів) – серед жінок, Ігор Соболевський (Новий Розділ) та Микола Кулинич (Львів) – серед чоловіків.

Всі учасники, які фінішували, отримали пам’ятні медалі та сертифікати учасника змагань. Не забули і про найстарших за віком учасників змагань. Вони також були нагороджені спеціальними медалями та призами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: