Відбулися змагання з шашок у залік сільських спортивних ігор Тернопільщини

04 березня 15:37
Переглядів: 117
Шашки

Відбулися змагання з шашок у залік 24 сільських спортивних ігор Тернопільщини, які 2 березня 2014 року проходили в Тернополі у шаховому клубі “Гамбіт”.

У змаганнях взяли участь 13  команд з сільських населенних пунктів Тернопільщини. У загальнокомандному заліку І місце посіла команда Ягільницької сільської ради Чортківського району, друге місце у Ласковецької сільської ради Теребовлянського району, третє – Ридомильської сільської ради Кременецького району.

Серед чоловіків переможцем став  житель села Ласківці Теребовлянського району Турчин Тарас, друге місце у – Мирослава Ружицького (село Ягільниця Чортківський район),  третє  у  Олега Миськів  з Іванівки Борщівського району. У жінок переможцем сільських спортивних ігор Тернопільщини стала Ружицька Ганна з чортківщини, друге місце у Бойко Ірини  з Зеленого Бучацького району, а третє у Проців Юлії з Великої Березовиці Тернопільського району.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації та обласного фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.

IMG_0392

Протокол

командних результатів змагань з шашок  в залік ХХІV сільських спортивних ігор Тернопільщини

м. Тернопіль                                                               2 березня 2014 року