Відбувся чемпіонат Львівської області серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з легкої атлетики

23 вересня 20:04
Переглядів: 362
Легка атлетика

На легкоатлетичному стадіоні “Динамо” (м. Львів) Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело чемпіонат Львівської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ юніорської, старшої та середньої віклвих груп.
 
Традиційно метою змагань було підвищення вищої спортивної майстерності школярів, оцінка роботи ДЮСШ, а також відбір учасників команди на участь у юнацькому Чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбудеться у Луцьку 25-26.09.2015.
 
У змаганнях взяли участь спортсмени 19 спортивних шкіл Львівщини 1996-1997, 1998-1999, 2000-2001 років народження.
 
Чимало спортсменів змагаючись за звання кращих показали високі результати показані та, навіть, встановили рекорди області:

  1. Штовхання ядра юніори 17,13 (6кг) Демянчук Степан-КДЮСШ «Колос»-рекорд області;
  2. Біг 100м юнаки старші-11,0-Паславський Василь-ДЮСШ Самбірського району;
  3. Біг 600м дівчата старші-1.41,1-Бучко Анастасія- ДЮСШ Самбірського району;
  4. Біг 1000м дівчата середні-3.19,0-Штибель Діана -Буська ДЮСШ;
  5. Біг 1000м юнаки старші-2.45,0-Копитко Василь –Яворівська ДЮСШ;
  6. Біг 300м з барєрами юнаки старші-40,3-Кльоз Руслан Львівська ДЮСШ №10 та Трофимук Володимир –Дрогобицька ДЮСШ;
  7. Метання спису юнаки старші-52,50-Блищак Андрій-Дрогобицька ДЮСШ;
  8. Стрибки у висоту дівчата середні-155-Солодуха Тетяна-Червоноградська ДЮСШ №1;
  9. Штовхання ядра юнаки старші-11,74(5кг)-Локатир Василь-Стрийська ДЮСШ;
  10. Стрибки у довжину дівчата старші-5,60-Хамула Вікторія-Червоноградська ДЮСШ №1;
  11. Стрибки у довжину юнаки середні-5,85-Денисюк Святослав-Червоноградська ДЮСШ №2;
  12. Стрибки у довжину дівчата середні 5,04-Шабля Анастасія -Червоноградська ДЮСШ №1.

 
Загалом підсумковий протокол підсумкових результатів в розрізі вікових категорій подано нижче:

100м юніори, юнаки

1

Атаманчук Сергій

1997

Львів

11,1

2

Скочиляс Володимир

1997

Самб.район

11,5

3

Грева Богдан

1995

Фаворит

11,7

4

Силка Вадим

1997

Кутенка

11,9

5

Кузик Михайло

1996

Сокіл

12,1

6

Тарасюк Олесь

1996

ЛДУФК

12,7

 

1

Паславський Василь

1999

Самб.район

11,1

2

Дрозд Богдан

1999

Стрий

11,8

3

Хробак Максим

1999

Сокаль

11,9

4

Януш Роман

1998

Сокіл

12,0

5

Зінченко Максим

1999

Червоноград-1

12,1

6

Коцюбяк Віталій

1998

Червоноград-2

12,4

7

Вовк Богдан

1999

Фаворит

12,6

8

Максимів Артем

1999

Сокіл

12,7

9

Козубаль Володимир

1998

ЛДУФК

12,8

10

Маркевич Орест

1998

ЛДУФК

13,1

11

Дженджара Олег

1998

ЛДУФК

13,7

 

1

Шевчук Артем

2000

УФК

11,5

2

Глушко Віталій

2000

Буськ

11,9

3

Соколов Остап

2001

Сокіл

11,7

4

Баран Петро

2001

Золочів

12,4

5

Найдич Віталій

2000

Сокаль

12,2

6

Андріїв Володимир

2000

Сокіл

12,7

7

Смеречинський Марян

2001

Стрий

12,9

8

Оглій Данило

2001

Д-10

12,9

9

Гупало Олександр

2000

Сокіл

13,0

10

Петрашкевич Олександр

2001

Червоноград-1

13,0

11

Вдович Денис

2000

Д-10

13,1

12

Хай Олег

2000

Яворів

13,5

13

Семенюк Юліан

2002

Сокаль

13,8

14

Копацький Андрій

2001

Сокаль

14,0

15

Гаврилюк Ігор

2002

Кутенка

14,1

16

Барабаш Степан

2002

Сокіл

14,4

17

Хмиль Любомир

2003

Сокіл

14,4

100м юніорки, дівчата

1

Васильєва Анастасія

1997

Колос

12,8

1

Обірик Лідія

1998

Буськ

13,0

2

Степаненкова Аліна

1998

Фаворит

13,2

3

Олійник Наталія

1998

Сокіл

13,8

4

Костишин Ірина

1999

Сокаль

13,8

5

Атаманчук Анастасія

1999

Сокіл

13,7

6

Савченко Світлана

1999

Червоноград-2

14,0

7

Варнакова Вероніка

1998

Фаворит

14,0

8

Рудик Соломія

1999

Сокаль

14,2

9

Краєвська Роксолана

1997

Фаворит

14,3

10

Музика Альбіна

1999

Червоноград-2

14,4

11

Ботвинник Юлія

1999

К.Бузька

15,0

 

1

Голуб Анна

2000

Дрогобич

13,0

2

Дорофеєва Анна

2000

УФК

13,1

3

Семенів Ольга

2001

Буськ

13,4

4

Григорьєва Юлія

2000

Буськ

13,3

5

Данилова Дарья

2002

ЗСУ

13,2

6

Пввлюк Христина

2000

Сокіл

13,5

7

Прокопчук Христина

2001

УФК

13,4

8

Уланова Оксана

2000

К.Бузька

13,7

9

Шпотюк Софія

2001

Броди

14,1

10

Пелешко Людмила

2001

К.Бузька

14,3

11

Пляцко Анастасія

2000

Стрий

14,8

12

Могиленоко Романа

2001

Сокіл

14,8

13

Чабан Ірина

2004

Д-10

14,9

14

Суряк Катерина

2004

Д-10

14,9

15

Леонович Дарья

2001

К.Бузька

15,0

16

Борух Соломія

2001

Золочів

15,0

17

Кравчишин Анастасія

2001

Сокіл

15,4

18

Морфутіна Катерина

2001

Сокіл

15,4

19

Меркулова Анастасія

2004

Д-10

15,8

300м юніори, юнаки

1

Атаманчук Сергій

1997

Львів

36,7

2

Скочиляс Володимир

1997

Самбір.район

37,6

3

Коновал Степан

1996

Колос

37,8

4

Грабек Павло

1997

Кутенка

38,5

5

Бунц Назар

1997

Колос

39,5

6

Дмитерко Богдан

1997

Кутенка

39,7

7

Кузик Михайло

1996

Сокіл

40,5

8

Тарасюк Олесь

1996

ЛДУФК

41,2

9

Козубаль Михайло

1996

Кутенка

41,6

10

Гануляк Сергій

1997

Колос

43,0

 

 

 

 

 

1

Трофимук Володимир

1998

Самбір.район

37,9

2

Теплий Павло

1999

Самбір.район

38,4

3

Кльоз Руслан

1998

Д-10

38,5

4

Дрозд Богдан

1999

Стрий

40,8

5

Залевський Олександр

1999

Стрий

41,2

6

Болобран Максим

1999

Червоноград-1

43,1

7

Суходольський Михайло

1999

Сокіл

48,2

 

 

 

 

 

1

Яновський Володимир

2001

Д-10

41,1

2

Миколюк Любомир

2000

К.Бузька

41,1

3

Соколов Остап

2001

Сокіл

41,4

4

Баран Петро

2001

Золочів

41,9

5

Найдич Віталій

2002

Сокаль

42,7

6

Дзиба Максим

2000

Кутенка

42,9

7

Фарищук Демян

2001

К.Бузька

44,3

8

Бощак Павло

2001

Сокаль

45,3

9

Гентош Юрій

2000

Сокаль

45,3

10

Пелех Павло

2001

Кутенка

45,7

11

Родченков Нікіта

2001

Д-10

48,1

12

Тхір Святослав

2000

Червоноград-2

49,1

13

Точілін Андрій

2003

Сокіл

49,1

14

Опацький Андрій

2001

Сокаль

49,4

15

Хомик Іван

2003

Яворів

50,5

16

Семенюк Юліан

2002

Сокіл

51,0

17

Мисьо Роман

2002

Яворів

53,6

300м юніорки, дівчата

1

Савчук Соломія

1996

Колос

46,4

2

Роздольська Зоряна

1997

Колос

48,7

3

Лушпанка Вікторія

1995

Колос

49,9

   4

Стась Лілія

1995

Фаворит

     50,1

1

Бучко Анастасія

1998

Самбір.район

44,3

2

Бабюк Софія

1998

Кутенка

48,0

3

Костишин Ірина

1999

Сокаль

48,7

4

Павельчук Христина

1998

Д_10

49,7

5

Музика Альбіна

1999

Червоноград-2

49,7

6

Боровецька Тетяна

1998

Кутенка

50,3

7

Дорожкіна Катерина

1998

Самбір.район

53,4

8

Жмурко Ілона

1999

Д-2

53,6

 

 

 

 

 

1

Лучків Аліна

2001

Сокіл

48,2

2

Палюх Вікторія

2002

Яворів

48,5

3

Ходор Влада

2002

К.Бузька

48,7

4

Керколуп Ірина

2000

Кутенка

49,1

5

Бедненко Марта

2003

Кутенка

49,3

6

Патицька Юлія

2001

Кутенка

50,2

7

Бутин Юлія

2002

Броди

50,5

8

Пелешко Людмила

2001

К.Бузька

50,9

9

Чопик Вікторія

2003

Яворів

52,2

10

Суряк Катерина

2004

Д-10

52,2

11

Павук Юлія

2001

Д-10

53,8

12

Леонович Дарья

2001

К.Бузька

54,3

13

Котельник Тетяна

2001

Д-10

55,5

14

Шмідт Анастасія

2001

Д-10

56,3

15

Чабан Ірина

2004

Д-10

59,1

16

Меркулова Анастасія

2004

Д-10

1.07,4

600м

1

Горевич Валерій

1998

Д-2

1.30,1

2

Бжегоцький Марян

1998

Кутенка

1.35,1

 

 

 

 

 

1

Гавриляк Орест

2001

Д-10

1.33,7

2

Цап Максим

2002

Буськ

1.34,6

3

Собко Назарій

2001

Стрий

1.35,7

4

Москва Дмитро

2000

Буськ

1.36,0

5

Караїм Максим

2002

Здоровя

1.37,8

6

Жигаль Тарас

2001

Здоровя

1.40,5

7

Коновал Богдан

2002

Яворів

1.46,6

8

Крилик Павло

2002

Яворів

1.53,5

9

Округ Роман

2002

Буськ

1.56,6

10

Швець Юрій

2002

Колос

1.59,8

11

Федак Олег

2002

Буськ

2.47,0

 

 

 

 

 

1

Бучко Анастасія

1998

Самб.район

1.41,1

2

Гроховська Марта

1999

Буськ

2.03,8

 

 

 

 

 

1

Данча Софія

2001

Червоноград-1

1.44,5

2

Шостак Маряна

2000

Дрогобич

1.44,7

3

Грицай Юлія

2000

Сокіл

1.47,0

4

Андреєва Вікторія

2002

Д-10

1.53,0

5

Гедз Юлія

2000

Д-10

1.53,7

6

Максимів Наталія

2000

Буськ

1.54,8

7

Камінська Андріана

2002

К.Бузька

1.58,2

8

Щебивовк Василина

2002

К.Бузька

1.59,3

9

Карпа Софія

2000

Кутенка

2.01,4

10

 Вовк Вікторія

2000

Стрий

2.07,7

11

Твердовська Іванна

2003

Буськ

2.11,3

1000м

1

Шостак Михайло

1996

Колос

2.37,9

1

Копитко Василь

1998

Яворів

2.45,0

2

Босак Назарій

1999

Буськ

2.56,0

 

 

 

 

 

1

Болацький Юрій

2001

Буськ

2.51,0

2

Шевчук Максим

2001

Стрий

2.56,9

3

Семенюк Павло

2002

Буськ

3.29,7

4

Федик Павло

2003

Яворів

3.38,2

5

Сало любомир

2001

К.Бузька

3.39,8

 

 

 

 

 

1

Штибель Діана

2003

Буськ

3.19,0

2

Дівчур Вікторія

1999

Самбір.район

3.20,9

3

Василенко Христина

2001

Сокаль

3.39,3

4

Ходор Марта

2003

К.Бузька

3.40,9

5

Пенюк Катерина

2002

Д-10

3.41,4

6

Бик Вікторія

2000

К.Бузька

4.16,3

3000м

1

Веклич Віталій

1997

К.Бузька

10.46,6

1

Крук Ярослав

2000

К.Бузька

10.52,1

2

Тихоньков Володимир

2000

Колос

11.32,8

3

Райхель Тарас

2001

Д-10

11.50,3

 

 

 

 

 

1

Овсінська Оксана

2001

Д-10

11.55,5

2

Бугай Катерина

1999

Д-2

12.11,5

3

Малиш Світлана

1997

Колос

12.49,1

4

Фесун Тетяна

1999

Д-10

13.12,5

5

Щадило Тетяна

2001

Д-10

13.21,3

6

Мазепа Лідія

2002

Броди

13.52,2

60м з/б

1

Возний Володимир

1998

Сокіл

8,8

2

Романяк Іван

1998

Кутенка

8,9

3

Андрухів Максим

2001

Сокіл

9,5

4

Смерчинський Марян

2001

Кутенка

10,1

 

 

 

 

 

1

Андрущак Тетяна

2000

Д-2

10,1

2

Павельчук Христина

1998

Д-10

10,4

3

Заманягре Надія

2002

Червоноград-1

10,6

4

Зарецька Надія

1999

Д-2

11,8

5

Пляцко Анастасія

2000

Стрий

12,1

300м з/б(84см)

1

Шикунець Артем

1997

Д-10

43,5

1

Кльоз Руслан

1998

Д-10

40,3

1

Трофимук Володимир

1998

Самбір.Район

40,3

3

Возний Володимир

1998

Сокіл

40,8

4

Хворов Юрій

1998

Д-10

44,8

5

Терещук Олег

1999

Кутенка

46,0

300м з/б(76см)

1

Яновський Володимир

2001

Д-10

43,7

2

Андрухів Максим

2001

Сокіл

43,8

 

1

Рускан Тамара

1999

Буськ

48,2

2

Кузьма Анастасія

1999

Буськ

52,4

3

Голуб яна

2001

Кутенка

53,0

с/ходьба 3000м

1

Неділька Богдан

2001

Колос

21.35,0

2

Швець Юрій

2002

Колос

21.37,0

 

 

 

 

 

1

Тепла Оксана

1996

Самбір.район

14.53,0

1

Стадник Ірина

2001

Сокіл

20.43,0

2

Стасік Олена

2001

Колос

21.59,0

3

Зьомин Олена

2002

Колос

25,30,0

Довжина

1

Дузинський Іван

1998

Кутенка

6,20

2

Теплий павло

1999

Самб.район

5,87

3

Хробач Максим

1999

Сокаль

5,50

4

Димон Назар

1998

Сокіл

5,32

 

1

Денисюк Святослав

2000

Червоноград-2

5,85

2

Генташ юрій

2000

Сокаль

5,27

3

Бошак павло

2001

Сокаль

4,87

4

Мойсин Віталій

2002

Яворів

4,86

5

Петрашкевич Олексій

2001

Червоноград-2

4,57

6

Катерина Сергій

2001

Червоноград-2

4,25

 

1

Бусько Роксолана

1996

Колос

5,35

1

Хамула Вікторія

1998

Червоноград-1

5,60

2

Кукульник Олександра

1998

Кутенка

5,15

3

Павельчук Христина

1998

Д-10

4,45

 

1

Шабля Анастасія

2000

Червоноград-1

5,04

2

Капітанчук Маряна

2000

Червоноград-1

4,70

3

Середюк Тетяна

2002

Червоноград-1

4,60

4

Уланова Роксолана

2000

К.Бузька

4,54

5

Ясиновська Тетяна

2000

Броди

4,38

6

Махницька Любов

2002

Кутенка

4,09

7

Вовк Катерина

2002

Стрий

3,97

8

Суряк Катерина

2004

Д-10

3,90

9

Шпотюк Софія

2001

Броди

3,80

10

Шмідт Анастасія

2001

Д-10

3,70

11

Мазепа Лідія

2002

Броди

3,04

Потрійний

1

Коцюбяк Віталій

1998

Червоноград-2

11,25

2

Димон Назар

1998

Сокіл

10,90

 

1

Денисюк Святослав

2000

Червоноград-2

12,02

2

Кундик Руслан

2001

Червоноград-1

10,22

3

Катерина Сергій

2001

Червоноград-2

9,75

 

1

Хамула Вікторія

1988

Червоноград-1

11,25

1

Шабля Анастасія

2000

Червоноград-1

11,20

2

Капітанчук Маряна

2000

Червоноград-1

9,65

3

Ясиновська Тетяна

2000

Броди

9,43

4

Середюк Тетяна

2002

Червоноград-1

8,80

 

Шіютюк Софія

2001

Броди

0

Висота

1

Менкунець Андрій

1998

УФК

185

2

Наумов Артем

1998

Кутенка

180

3

Романяк Іван

1998

Кутенка

170

 

1

Смерчінський Марян

2001

Кутенка

150

2

Кундик Руслан

2001

Червоноград-1

140

3

Воєвудський Олександр

2001

Кутенка

140

4

Забуйський Андрій

2002

Кутенка

135

 

1

Конащук Ірина

1997

Колос

160

2

Гера Анна

1997

Колос

155

 

1

Ващук Ольга

1998

Колос

155

2

Грудень Сніжана

1998

Кутенка

150

3

Галак Христина

1998

Кутенка

140

4

Мриглоцька Діана

1999

Кутенка

135

 

1

Солодуха Тетяна

2000

Червоноград-1

155

2

Гера Наталія

2001

Червоноград-1

150

3

Чабан Діана

2001

Стрий

140

4

Лучків Аліна

2001

Сокіл

140

5

Кіт Анна-Марія

2000

Колос

140

6

Павук Юлія

2001

Д-10

135

7

Путієнко Олександра

2001

Борислав

125

8

Голяк Вікторія

2002

Борислав

125

9

Луковська Катерина

2004

Кутенка

120

10

Шмід Анастасія

2001

Д-10

120

Ядро    (6кг)

1

Демянчук Степан

1996

Колос

17,13

2

Грицишин Василь

1997

Колос

13,33

3

Горошко роман

1996

Львів

11,59

Ядро (5кг)

1

Лопатир Василь

1998

Стрий

11,74

2

Михайляк Роман

1998

Яворів

11,65

3

Пронченков Андрій

1998

Сокаль

10,52

4

Білобран Максим

1999

Червоноград-1

10,41

5

Лесів Богдан

1999

Борислав

10,21

6

Кузмич Олександр

1998

Сокаль

9,77

7

Блищак Андрій

1998

Дрогобич

9,15

 

1

Тхір Сергій

2000

Червоноград-2

9,14

2

Діжак Володимир

2000

Буськ

7,69

3

Родьо Руслан

2000

Дрогобич

7,50

Ядро (4кг)

1

Мороз Діана

1997

Колос

9,70

2

Васильєва Анастасія

1997

Колос

9,68

3

Кисіль Анна

1996

Колос

8,92

Ядро (3кг)

1

Пилипчак Наталія

1998

Стрий

9,58

1

Шафаренко Лідія

2000

Червоноград-2

9,49

2

Чабан Діана

2001

Стрий

8,54

3

Федорків Вікторія

2002

Стрий

8,33

4

Янчук Анна

2001

Золочів

8,20

5

Борох Соломія

2000

Золочів

7,32

6

Чумакова Тетяна

2000

Червоноград-2

7.00

Спис (800г)

1

Горошко Роман

1996

Дрогобич

48,50

2

Наумов Артем

1997

Кутенка

42,25

Спис (600г)

1

Блищак Андрій

1998

Дрогобич

52,50

2

Звоздяк Василь

1998

Борислав

39,40

3

Ляшенко Владислав

1999

Кутенка

38,40

4

Романяк Іван

1998

Кутенка

37,40

1

Тхір Сергій

2000

Червоноград-2

35,06

2

Родьо Руслан

2000

Дрогобич

32,20

3

Воєвудський Олександр

2001

Кутенка

23,50

4

Смеречинський Іван

2001

Кутенка

23,25

Спис  (600г)

1

Мороз Діана

1997

Колос

35,08

2

Кисіль Анна

1996

Колос

31,70

3

Пилипчак Наталія

1998

Стрий

25,30

1

Шафаренко Лідія

2000

Червоноград-2

24,10

2

Роляк Вікторія

2002

Борислав

16,35

3

Путієнко Олександра

2001

Борислав

15,80

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити