Відбувся чемпіонат Львівської області з важкої атлетики

04 червня 19:41
Переглядів: 230
важка атлетика

Чемпіонат Львівської області серед молоді до 23 років відбувся на базі ДЮСШ «Енергія» (28-29 травня). За право змагатися у складі збірної команди на чемпіонаті України серед молоді боролися близько ста атлетів. Успішним був цей старт для студентів кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, які здобули п'ять золотих, три срібні і три бронзові нагороди.

У ваговій категорії до 48 кг перемогу здобула Заяць Ольга (20 група, ЗЛіТ) із результатом 93 кг у сумі двоборства. У ваговій категорії 53 кг третьою стала Цяпко Тетяна (3 група, ЗЛіТ) із результатом 84 кг у сумі двоборства. Також третьою фінішувала у ваговій категорії до 69 кг Іськів Наталя ( 3 курс, ЗЛіТ). Ільницька Марія ( 32 група, ФС) посіла перше місце у ваговій категорії 63 кг із результатом 85 кг у сумі двоборства.

У ваговій категорії до 69 кг чемпіонкою стала Людмила Мокруха із результатом 166 кг (76 кг у ривку та 90 кг у поштовху). Людмила в останній спробі поштовху намагалася встановити новий рекорд області, що вже тримається понад 10 років. Однак, піднявши вагу, спортсменці не вдалося зафіксувати її над головою. Також чемпіонкою у ваговій категорії до 75 кг та абсолютною чемпіонкою змагань стала наша першокурсниця Діана Нагорнюк, яка цьогоріч була переможницею та призеркою всеукраїнських змагань та міжнародних турнірів. Її результат 169 кг у сумі двоборства (77 кг у ривку та 92 кг у поштовху).

Серед дівчат до складу збірної команди Львівщини відібрано трьох наших студенток Заяць Ольгу, Мокруху Людмилу та Нагорнюк Діану.

Серед хлопців в ваговій категорії до 69 кг другим став Куклишин Іван (2 курс, ФС) із результатом 210 кг (90 кг у ривку та 120 у поштовху). У цій же ваговій категорії Яців Богдан (2 група, ФС) фінішував із шостим результатом. У ваговій категорії до 77 кг у важкій боротьбі майстер спорту Николин Олег також фінішував щостим.

Увесь п’єдестал пошани вагової категорії до 85 кг зайняли студенти нашого університету. Першу сходинку посів майстер спорту Бондаренко Ігор ( 2 курс, ФФВ) із результатом 280 кг (125 кг у ривку та 155 кг у поштовху), на другій - Галас Дмитро (4 курс, ФС) із результатом 278 кг (125 кг у ривку та 153 кг у поштовху), третю сходинку посів Мазур Руслан (2 курс, ФФВ) із результатом 260 кг (115 кг у ривку та 140 кг у поштовху).

Із другим результатом (310 кг у сумі двоборства) у ваговій категорії до 94 завершив змагання Олевич Віталій (2 група, ФС). Цікаво, що Куклишин Іван та Олевич Віталій змагалися у важчій від власної вагової категорії, не притримуючи зайвої ваги.

Лідер збірної ЛДУФК та національної збірної команди України серед юніорів Гоза Володимир не виступав на даних змаганнях, оскільки за тиждень вирушає до Вроцлава (Польща) на чемпіонат світу серед юніорів.

У результаті змагань серед хлопців до складу збірної Львівської області відібрано Олевича Віталія та Гозу Володмира, які змагатимуться на чемпіонаті України серед молоді (30.06 – 4.07) у Скадовську. Куклишин Іван, Стахов Олег та Галас Дмитро змагатимуться на чемпіонаті України у складі Закарпатської області.