Відбувся чемпіонат Тернопільщини з кікбоксингу

17 лютого 19:51
Переглядів: 182
кікбоксинг

Впродовж двох днів у спортивно-оздоровчому клубі "Ринг" тривав відкритий чемпіонат Тернопільської області з кікбоксингу, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях, окрім тернополян, взяли спортсмени зі Львова та Чорткова, які представляли спортивні клуби "Спартак", "Поєдинок", "Вимпел", "Альянс", "Ринг", "Агресор", "Легіон".

У чемпіонаті виступали атлети різного віку — як діти від п’яти років, так і юнаки, старші 18-ти років. Змагались вони у 12 вагових категоріях — від 20 кг до понад 90 кг. У кожній з них були визначені призери та переможці, яких, згідно протоколу результатів змагань, було 66.

Так, наймолодшими чемпіонами стали п’ятирічні Антон Бриткін та Захар Волошин. Також переможгу у чемпіонаті області з кікбоксингу здобули Валентин Касіян, Тимур Бутрин, Максим Кармеліта, Тарас Яцишин, Денис Ковальчук, Олександр Устимчук, Володимир Кархут, Максим Слівінський, Сергій Харкавий, Олександр Ямнюк, Влад Балабан, Ярослав Зубрик, Артур Плекан, Володимир Деркач, Едуард Шемеля, Павло Міканба, Володимир Данилець, Юрій Сенів, Назар Смаль та Олег Тремба.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: