Відбувся чемпіонат Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" із важкої атлетики

06 жовтня 21:00
Переглядів: 289
важка атлетика

Чемпіонат Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» із важкої атлетики під гаслом «Хто ти, майбутній олімпійцю?» і традиційна відкрита особиста першість Хоростківської ОДЮСШ імені Миколи Підодвірного пам’яті засновника навчального спортивного закладу відбулися в містечку на Гусятинщині. Свою майстерність продемонстрували юні атлети 2000 року народження і молодші. 

Юнакам і дівчатам у цьому віці, звісно, ще не під силу піднімати майстрівські кілограми. Але 15-річний Степан Бабій зі Скалатської ДЮСШ «Колос» уже впевнено, скажімо, підкорює норматив першого дорослого розряду. А його ровесник із Бучача Роман Гудз — другого.

Разом із ними переможцями в своїх вагових категоріях і вікових групах стали Наталія Гудь і Василина Кухарук зі Скалата, Андріана Череда і Ростислав Шидлівський з Озерни Зборівського району, Ілля Семенов із Тернопільської ДЮСШ №1 і господарі помосту Віталій та Олег Дедерки, Володимир Трач, Петро Валіон, Микола Добровольський, Сергій Гайдук.

Уже через півтора тижня, 16 жовтня, в Кам’янець-Подільському Хмельницької області розпочнеться чемпіонат України серед кадетів віком до тринадцяти і п’ятнадцяти років. За підсумками змагань у Хоросткові тренерська рада і визначила, хто захищатиме честь Тернопільщини на всеукраїнських стартах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: