Відбувся чемпіонат Тернопільської області з важкої атлетики серед юніорів до двадцяти років

14 березня 17:35
Переглядів: 239
важка атлетика

Напередодні чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів до двадцяти років, який 24 березня розпочнеться в Коломиї на Івано-Франківщині, склад збірної Тернопільщини для участі в цих стартах визначили після проведеного в Хоростківській ДЮСШ імені Миколи Підодвірного особистого чемпіонату області серед атлетів цієї вікової групи.

Як відзначив старший тренер збірної Роман Бутрин, більшість із переможців показаними результатами засвідчила готовність посперечатися і за нагороди всеукраїнських змагань. Мова йде про вихованців Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Анастасію Ставничу, Анастасію Мартинюк і Андрія Сеньківського з ОДЮСШ «Колос», Ірину Копитко зі Скалата, Марію Теодозів із Хоросткова, Олега Козюпу з Бучача і вихованців Володимира Тернопільського з ДЮСШ №1 Михайла Гуменюка, Володимира Наливайка, Тараса Кузьмовича. До складу команди ввели і Пилипа Крупу зі Скалата.

Чемпіонами області в своїх вагових категоріях стали також Володимир Лапук і Андрій Киба з Хоросткова та Роман Бричка з ОДЮСШ «Колос».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: