Відбувся Чемпіонат Тернополя з спортивної аеробіки

03 квітня 18:30
Переглядів: 215
аеробіка

Шістнадцятого березня 2015 року відбувся чемпіонат міста Тернополя зі спортивної аеробіки.

П'ятдесят студентів ТНЕУ взяли активну участь у спортивному заході. Готували команди до змагань тренери центру фізичної культури та спорту ТНЕУ Клименко Алла Василівна та Тернова Ірина Михайлівна. 

 У категорії аеро-денс серед ВНЗ здобули:

 ІІІ місце — збірна команда ТНЕУ 2 (Сенів Мар’яна Ігорівна, Швайко Маргарита Володимирівна, Зубик Ірина Леонідівна, Драбик Софія Петрівна, Копкіна Катерина Віталіївна, Слюсаревська Наталія Миколаївна);

ІІ місце — збірна команда ТНПУ ім. В. Гнатюка;

І місце — Збірна ТНЕУ 1 (Дужа Наталя Іванівна, Загорська Ірина Олександрівна, Дубчак Маряна Мирославівна, П яткіна Вікторія Григорівна, Наконечна Анна Василівна, Белко Аліна Андріївна, Слободян Анастасія Юріївна, Білоус Віта Іванівна).

У категорії аеро-степ серед ВНЗ посіли: 

ІІІ місце — збірна команда ТНЕУ 2 (Верблян Анастасія Володимирівна, Решетник Богдана Аленівна, Борис Наталія Тарасівна, Забіяка Вікторія Вікторівна, Насірова Таміла Фаіківна, Салик Яна Богданівна, Тустановська Анастасія Миколаївна, Гвоздовська Марина Олександрівна);

ІІ місце — ТНЕУ 1 (Загорська Ірина Олександрівна, Дужа Наталя Іванівна, Яковчук Інна Андріївна, Марунько Ольга Миколаївна, Сенетела Надія Юліянівна, Сень Зоряна Василівна, П’яткіна Вікторія Григорівна, Дубчак Маряна Мирославівна);

І місце — збірна команда ТНПУ ім. В. Гнатюка;

У категорії фанк аеробіка:

ІІІ місце — збірна команда ТНЕУ 3  (Лотоцька Анна Андріївна, Мосійчук Олена Вікторівна, Любарська Інна Вікторівна, Кумпаненко Наталя Сергіївна, Третяк Марія Андріївна, Волинець Ірина Петрівна, Половищак Тереза Михайлівна);

ІІ місце — збірна команда ТНЕУ 2 (Мартиновська Ілона Михайлівна, Залізняк Валентина Миколаївна, Бабій Вікторія Валеріївна, Данилюк Анна Олегівна, Ткачук Валерій Володимирович, Бойчук Олег Іванович, Липовецька Наталія Олегівна, Крупка Віта Ігорівна);

І місце — збірна команда ТНЕУ 1 (Логін Ірина Ігорівна, Дмитрук Тетяна Сергіївна, Ризванюк Богдан Олегович, Артемук Сергій Ігорович, Мушинський Роман Миколайович, Савуляк Зоряна Орестівна,  Будиловська Сніжана Вячеславівна, Гула Роман Іванович).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити