Відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

19 червня 14:03
Переглядів: 226
легка атлетика

13-14 червня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, участь в якому взяли 596 легкоатлетів з 27 команд, включаючи АР Крим, з яких 23 - представники Львівської області. В підсумку команда Львівщини посіла 11 місце.

У фінальному забігу серед юніорів на 400м срібло виборов Юрій ТРОХИМЧУК (МОН ЛУФК тренери В.Ф.Федоренко В.М.Черних О.М.Кретів) – 48.95.

Срібну нагороду у секторі для стрибків у висоту серед юніорів завоював підопічний В.І.Лебедюка і С.Л.Шеремета – Віталій НЕТИКША (К) – 2м 10см.

Нещодавно повернувшись із Баку, Ірина ПЛЕМЯННИК (Динамо, ЛУФК тренер В.Ю.Єретик, М.В.Сташків) в бігу на 3000м виборола бронзову нагороду для Львівської області – 10.02.23, а з бігу на 1500м була четвертою – 4.41.86. Також на 3000м 7 місце посіла Вікторія СОКОЛІВЧАК (Динамо, ЛУФК тренер В.В.Далекорей, М.В.Сташків) – 10.28.86.

У юніорів з бігу на 3000м 6 місце виборов Юрій МАЦЮК (МОН, ЛДЮСШ 2 тренери В.В.Такнакін О.Б.Тарнакіна  Л.Думич) – 9.03.00. На тій же дистанції 12 місце посів ЮРІЙ МОЧУЛЬСЬКИЙ (МОН, ЛДЮСШ 2 тренери В.В.Такнакін О.Б.Тарнакіна  В.Ю.Єретик) –  9.22.37.

В бігу на 800м бронзову нагороду виборов Юрій БАТІГ (МОН, ЛДЮСШ 2 тренер Я.Свищ) – 1.55.17, 5 місце посів Данило ДАЦИК (Динамо, ДЮСШ Здоров’я тренер М.В.Сташків).

В фінальному забігу на 400м з/б Львівську область представляли одразу троє атлетів. Бронзову нагороду виборов Богдан Мекелита (МОН ЛУФК тренери В.Ф.Федоренко В.М.Черних О.М.Кретів) – 53.53, 7 місце у активі Артура Назарука (МОН ЛУФК тренери В.Ф.Федоренко В.М.Черних М.М.Пікунова) – 55.00, 8 місце посів Роман Хворов (МОН ЛДЮСШ 10 тренери Ю.О.Калантаєвський О.Ю.Калантаєвський) - 55.09.

В секторі для стрибків у довжину у юніорок Львівщину представляли Роксолана БУСЬКО та Наталія САХАРУК. У фінал попала лише одна Наталія САХАРУК (К, Колос тренери В.Й.Лемешко, О.В.Хомяк, Н.Л.Васильків) і її результат 5 місце – 5.85, також 5 місце у Наталії і у потрійному стрибку – 12.27.

На дистанції 400м у юніорок у фіналі А попри біль у стопі високе 6 місце виборола Іванна ОСТИМЧУК (К. ЛУФК тренери В.І.Сезонова М.В.Сташків) - 58.41, що є особистим досягненням легкоатлетки.

На дистанції 100м 7 місце у фіналі Б посіла Романа ХАРЧЕНКО (МОН ЛДЮСШ 2 тренер О.Нікіфоров) – 12.87 (11.79 в забігу). На тій же дистанції 8 місце у фіналі Б посів Андрій ГОЛІНЕЙ (С, ДЮСШ Фаворит тренери Ю.О.Калантаєвський О.Ю.Калантаєвський М.В.Кархут) – 11.32 (11.14 в забігу).

На дистанції 200м Романа ХАРЧЕНКО у фіналі Б перетнула лінію 4-тою – 25.97, на тій же дистанції у юніорів у фіналі Б 5-им фінішував Андрій ГОЛІНЕЙ – 22.69.

У ходьбі на 10000м  9 місце посіла Роксолана ПАВЛИК (К, КДЮСШ КОЛОС тренери В.Ю.Єретик Н.Л.Васильків ) - 56.08.85.

У естафетному бігу 4х400м команда Львівської області виборола срібну нагороду у складі Юрія ТРОХІМЧУКА, Богдана МЕКЕЛИТИ,  Артура НАЗАРУКА, Юрія БАТІГА.

Серед легкоатлетів потрібно відзначити наймолодшу представницю Львівської області на чемпіонаті України Олену НАКОНЕЧНУ (МОН ЛДЮСШ 2 тренер Я.Свищ В.Музика) 2000року народження, яка з бігу на 400м кваліфікувалась у фінал Б і посіла там 6 місце – 1.03.12.

Також хочеться зазначити, що сьогодні Богдан МЕКЕЛИТА святкує свій 19-тий день народження. Бажаємо йому успіхів в подальшому, в нашій дорозі, яку він та відповідно подальших перемог в спорті та житті.