Відбувся дівочий волейбольний турнір в Калуші

14 березня 17:25
Переглядів: 224
волейбол

У спортзалі ФСК «Нафтохімік» пройшли фінальні поєдинки дівочого турніру з волейболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району, який організатори присвятили до Міжнародного жіночого дня.

За чемпіонський титул змагалися чотири дівочі колективи, які за підсумками матчів попередніх етапів турніру виявилися сильнішими від інших міських та сільських учнівських команд. Це, зокрема, волейболістки СЗОШ №2, ЗОШ №7, Верхнянської ЗОШ та Новицького НВК.

Кожна з команд-учасниць завершального етапу змагань прибула цього дня в спортзал ФСК «Нафтохімік» зі своєю групою підтримки. Їх представники надзвичайно емоційно та палко вболівали за дівчат, бажаючи їм тільки перемоги. І волейболістки намагалися виправдати сподівання своїх уболівальників та вчителів фізкультури, які зробили чимало для того, щоб якнайкраще підготувати їх до фінальних ігор турніру.

У перших двох матчах, переможці яких отримували право поборотися за чемпіонський титул, сильнішими виявилися команди, які до цього поразок не зазнавали. З однаковим рахунком 2:0 волейболістки Новицького НВК обіграли суперниць із ЗОШ №7, а учениці СЗОШ №2 перемогли дівчат з Верхнянської ЗОШ.

Поєдинок за третє місце між командами ЗОШ №7 і Верхнянської ЗОШ був дуже напруженим. Проходив він з перемінним успіхом, але коли вже дійшло до рахунку 14:14, волейболістки міської школи зуміли надалі дуже чітко та без помилок зіграти на своїх позиціях і здобути такі бажані два очки. Довели вони свою перевагу над суперницями з Верхнянської ЗОШ і в другому сеті, обігравши їх з рахунком 15:10.

Гідними одна одної виявилися і команди СЗОШ №2 та Новицького НВК, які проводили між собою матч за перше місце. В цьому напруженому протистоянні сильнішими виявилися волейболістки міської школи, діями яких керували вчителі фізкультури Леся Ганущак і Наталія Корнійчук. Вони обіграли команду Новицького НВК (вчитель фізкультури –Василь Петрів) з рахунком 2:0 (15:12 і 15:10) й відповідно стали переможцями дівочого турніру з волейболу.

Нагородження учасників турніру, в якому, нагадаємо, виступало 13 команд, провів заступник генерального директора підприємства Юрій Безуглий. Всі дівочі колективи загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району були відзначені волейбольними м’ячами, солодощами та пам’ятними вимпелами. Крім того, волейболістки СЗОШ №2, які стали переможцями змагань, та їх призери – команди Новицького НВК і ЗОШ №7 отримали в нагороду пам’ятні кубки та грамоти.

Індивідуальними спеціальними призами – флеш-картками пам’яті організатори турніру відзначили кращу нападницю Юлію Курдюкову (СЗОШ №2), кращу захисницю Ольгу Шевців (ЗОШ №7), наймолодшу учасницю Ірину Мазур (Верхнянська ЗОШ) та глядацьку симпатію Діану Дякович(Новицький НВК).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: