Відбувся другий тур чемпіонату України з регбі-7 серед команд Суперліги

03 червня 20:32
Переглядів: 169
"Політехнік" (Одеса) - "Сокіл" (Львів)

31 травня в Одесі відбувся другий тур чемпіонату України з регбі- 7 серед команд Суперліги.

Фактично одеський етап відповів на всі питання, що стосуються призерів поточної першості. Вже зараз з великою часткою ймовірності можна сказати, що заключний тур перетвориться на формальність.

В Одесу не зумів приїхати івано-франківський «Роланд», який поза конкурсом замінила місцева «Академія». І треба віддати належне підопічним Дмитра Федишина, які хоч і не здобули жодної перемоги, але грали дуже гідно. Приміром, на груповому етапі «академіки» зуміли зіграти внічию з харківською РШВСМ ДЮСШ-7 (19:19). І вже зараз можна сказати, що в разі виходу «Академії» в Суперлігу, хлопчиками для биття в елітному українському дивізіоні з регбі-7 вони не будуть.

Що стосується групового етапу, то він по більшій мірі пройшов без сенсацій. Єдиним винятком може вважатися гра «Епохи-Політехнік». Кияни поступаючись по ходу зустрічей «Рівне-ДЮСШ-4 і «Соколу» обидва рази виривали вольові перемоги і в підсумку вийшли з групи з другого місця.

«Сокіл» 17:24 «Епоха-Політехнік»

Турнірне становище: 1 «Олімп» - 15 очок, 2. «Епоха-Політехнік» - 9 очок, 3. «Сокіл» - 6 очок, 4. «Рівне»-ДЮСШ-4 - 1 очко.

Група Б:

«Лидерс» 50:0 «Оболонь-Університет»
РШВСМ ДЮСШ-7 30:0 (техн.) «Роланд»
«Лидерс» 36:0 РШВСМ ДЮСШ-7
«Оболонь-Університет» 30:0 (техн.) «Роланд»
«Лидерс» 30:0 (техн.) «Роланд»
«Оболонь-Університет» 17:12 РШВСМ ДЮСШ-7

Турнірне становище: 1. «Лидерс» - 15 очок, 2. «Оболонь-Університет» - 9 очок, 3. РШВСМ ДЮСШ-7 - 6 очок, 4. «Роланд» - 0 очок.

У півфіналах інтриги зовсім не було. Абсолютно всі матчі завершилися з розгромними рахунками.

Півфінали за 1-4-е місця

«Олімп» 48:0 «Оболонь-Університет»
«Лидерс» 55:0 «Епоха-Політехнік»

Півфінали за 5-8-е місця

«Сокіл» 30:0 (техн.) «Роланд»
«Рівне»-ДЮСШ-4 12:40 РШВСМ ДЮСШ-7

У матчі за п'яту позицію «Сокіл» поступився РШВСМ ДЮСШ-7 12:26. У грі за третє місце «Оболонь-Університет» взяла гору над «Епохою-Політехнік» 26:5 і фактично гарантував собі бронзові медалі чемпіонату.

Фінал «Лидерс» - «Олімп» як завжди вийшов дуже напруженим. Уже в дебюті зустрічі Сергій Гарькавий поклав спробу, однак арбітр зустрічі взяття заліковки не зарахував, зафіксувавши у автора заносу гру вперед. Втім, через хвилинку дії підопічних Вадима Колишкіна увінчалися успіхом. Гравці «Олімпу» класичним чином пустили «овального» по «віялу» і довели до краю, де Максим Кравченко у боротьбі з Віталієм Краснодемським приземлив м'яч в «місті» «Лидерса» 5:0. Реалізація Олега Косарєва 7:0. Трохи згодом харків'яни могли збільшити відрив, але Олег Косарєв упустив м'яч біля заліковки одеситів. До перерви рахунок більше не змінювався.

На початку другого тайму «Олімп» знову заносить спробу, однак перед цим Олександр Маршуба заступив ногою в аут і занос не був зарахований. А всього дві хвилини потому одеситам вдалося зрівняти рахунок. Харків'яни втратили м'яч в центрі поля, після чого Олександр Полянський та Віталій Крамаренко на двох організували красиву атаку завершився спробою останнього по центру воріт 5:7. Точна реалізація Павла Масюкова 7:7. Але буквально відразу ж «Олімп» відновив втрачене перевагу. Після розіграшу початкового удару одеситами, харків'яни перехопили м'яч і організували стрімку атаку. Олег Косарєв стягнувши на себе двох опонентів, відпасував на Сергія Гарькавого, якої вийшов на порожню заліковку 5:12. Автор заносу сам же точно виконав реалізацію 7:14. А за хвилину до закінчення гри 13-й номер «тигрів» оформив дубль і встановив підсумковий рахунок протистояння 7:19. У «Лидерса» ні сил, ні часу на камбек вже не залишалося. У результаті «Олімп» вдруге в цьому сезоні обігрує підопічних Зураба Кікачеішвілі і де факто стає чемпіоном України з регбі-7.