Відбувся другий Всеукраїнський велопробіг до Дня Конституції "Прикарпаття збирає друзів"

29 червня 19:12
Переглядів: 160
велопробіг

28 червня о 9.30 год. на Вічевому майдані уже вдруге стартував Всеукраїнський велопробіг до Дня Конституції «Прикарпаття збирає друзів», організований Івано-Франківським міським Центром дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання за сприяння виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Велопробіг проходив по маршруту: м. Івано-Франківськ – смт. Богородчани – Старі Богородчани – с. Саджава – с. Глибоке – с. Хмелівка – урочище Рубень – с. Росільна – с. Підгір’я – смт. Богородчани – м. Івано-Франківськ загальною протяжністю 70 км.

Учасниками велопробігу стали близько 280 любителів велоспорту різної вікової категорії.

Цього разу до любителів велоспорту з м. Івано-Франківська і області, Львова та Стрия приєдналися учасники з Англії та Болгарії. Найменшим учасником велопробігу став 6-ти річний Адам. Під час велопробігу відбулася урочиста церемонія в смт. Богородчани, нагородження пам’ятними дипломами учасників велопробігу та гаряче харчування з десертом.

Організатори висловлюють слова вдячності спонсорам заходу у Богородчанах: депутату Богородчанської районної ради Ярославу Паранюку, директору ПП «Сендем» Івану Сенчуку; в Івано-Франківську – компанії Uteam та інтернет магазину shop.if.ua (директор Тарас Гурик) та координаторам велопробігу з велоклубу «Прометей».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: