Відбувся ІІ тур жіночого Чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу

02 березня 20:01
Переглядів: 208
волейбол

В цьогорічному розіграші приємним є той факт, що окрім «місцевих» команд беруть участь представниці зі Львова та Закарпатської області.

І це приносить свої перші плоди, адже Чемпіонат стає більш цікавішим і інтригуючим, що і підтвердив другий тур.

Першими вийшли взяли старт в Коломиї, а завершували програму ІІ туру в Івано-Франківську. Першими на майданчик Коломийського політехнічного коледжу вийшли господарки туру та команда «ДЮСШ №2» м. Івано-Франківськ. Цьогоріч команда з Івано-Франківська підсилилась двома гравцями команди СК «Каменяр», які значно підсилили команду і додали їй впевненості у власних силах. Але більш досвідчені коломиянки в трьох сетах здолали своїх візаві. Боротьба точилась лишень в третьому сеті зустрічі 25:22, а два попередні вихованки Петра Погребенника програли практично в суху 25:13 та 25:15.

А минулорічні срібні призерки «Галичанка» екзаменувала команду із Закарпатської області «Великий Бичків». Нажаль для гостей із сонячного Закарпаття галичанки виявились зовсім не привітними, розгромивши свого суперника з рахунком 3-0 (25:11, 25:13, 25:6).

Однією з найцікавіших стала гра між двома молодими командами цьогорічного чемпіонату «ДЮСШ №2» м. Івано-Франківськ та «Великий Бичків» Великий Бичків. Стартовий сет матчу пройшов повністю за переваги представниць Івано-Франківська 25:14. В другу сеті картина практично не змінилась 25:15. А ось третій сет став одним із драматичніших, доля матчу вирішилась лишень на «тай-брейком» 25:23, але цього разу перемога була вже за гостями. Окрилені успіхом гості помчали вперед 4:2, але їхній спурт зупинили атакуючі гравці «ДЮСШ №2» 11:6. Далі представниці закарпатської школи волейболу нічого не змогли вдіяти і програли цю партію 21;25 і з не матч 1-3.

В останній грі зійшлись минулорічні призерки «Галичанка» та «ДЮСШ-Колос». Господарки майданчика намагались чинити опір в кожному сеті, і це їм в більшій мірі вдавалось, але ось сам результат гри не був на їх користь. Перший сет підопічні Михайла Наумчука програли 22:25, а в другому теж була поразка 20:25. Третя партія зустрічі стала однією з окрас цього туру і завершилась в грі на більше-менше, і знову на жаль не на користь господарок 25:27.

А в неділю в обласному центрі відбулось продовження ІІ туру. На майданчику коледжу технології та бізнесу минулорічні чемпіонки ВК «Університет» зустрічались з господарками залу ВК «Комерсант». Підопічні Ірини Цап легко в трьох сетах зуміли справитися з своїми опонентками 3-0. А ось в другому сеті дебютантки з Львівського державного університету фізичної культури та спорту також в трьох сетах каменя на камені не залишили від своїх суперниць ВК «Комерсант» 3-0 (25:14, 24:6, 25:9).

Центральною грою другого туру поправу можна вважати гру між ВК «Університет» та ЛДУФК-«Спартак» м. Львів. Цьогорічні дебютантки зі Львова дали справжнього прочухана беззмінному лідеру жіночого Чемпіонату команді «Університет», хоча перемога гостям вдалась не так і легко. Перший сет пройшов в рівній боротьбі, але кінцівка сету була за гостями 25:21. Друга та третя партія закінчилась з рахунку 25:23, але подарувала присутнім в залі глядачам море позитиву та емоції. Поразка від гостей стала в деякій мірі сенсацією і до кінця чемпіонату зав’язується інтрига в обласному чемпіонаті.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: