Відбувся ІІІ тур жіночого Чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу

11 березня 14:15
Переглядів: 157
волейбол

В передсвятковий день жіночого свята весни та любові в обласному центрі Прикарпаття жіночі команди зіграли останній ІІІ тур ЧО сезону 2014-2015 року.

На майданчику ПНУ ім. Василя Стефаника зійшлися минулорічний Чемпіон ВК «Університет», команда-дебютант «Великий Бичків» Закарпатська область, «ДЮСШ-Колос» Коломийський район та ВК «Комерсант». Щоправда остання команда на тур не з’явилась, і, відповідно до Регламенту ІФОФВ та правил змагань з волейболу отримала дисциплінарне покарання. Решта ж команд, а це ЛДУФК-«Спартак» м. Львів, «Галичанка» та «ДЮСШ №2» зіграють свої ігри 15 березня.

Відкривали програму ІІІ туру матчем між господарками майданчика ВК «Університет» м. Івано-Франківськ та командою «Великий Бичків» Закарпатська область. З самого початку господарки майданчики показали, хто є тут господарками і пішли у відрив 9:2, а згодом 20:9 ну і 25:14. Другий сет не став виключенням. На подачах Оксана Слободян «педагоги» відірвались аж 11 виграшних м’ячів. Ця перевага дозволила їм забезпечити переможний рахунок і в другому сеті 25:15. Довершила ж розгром гостей, їхня ж землячка Палкуш Ганна, яка на своїх подачах заробила 9 м’ячів. 25:17 і 3-0 в матчі.

Центральним матчем цієї підгрупи стала грала між «ДЮСШ-Колос» та ВК «Університет». Виставивши повний бойовий склад «педагоги», як на диво всім програли першу партію зустрічі 22:25. А ось в другій змогли вже реабілітуватися і перемогли свого суперника 25:16. В третій партій взагалі ВК «Університет» не побачив жодного опору збоку суперник 25:11. В четвертій партій матчу боротьба тривала лишень до першої десятки виграшних м’ячів 7:6, надалі ж господарки туру легко пішли у відрив 16:12 і довершили справу до логічного завершення 25:17.

Також в цьому турі була зіграна гра першого туру між командами «Великий Бичків» та «ДЮСШ-Колос». В трьох сетах волейболістки з Коломийського району легко здолали своїх опоненток 3-0. У «фінальний квартет» за підсумками І етапу потрапили команда ВК «Університет»,а ось команді з Коломийського району для потрапляння у ІІ етап, треба ще зіграти гру з ЛДУФК-«Спартак» м. Львів. Решта учасників ІІ етапу стане відомо 15 березня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: