Відбувся Кубок України зі стендової стрільби - "Кубок Прикарпаття"

18 березня 19:50
Переглядів: 283
strilba

На львівському стрілецькому стенді школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі, завершився І етап Кубку України зі стрільби стендової - «Кубок Прикарпаття», Гран-прі «ТАХО» в якому прийняло участь 76 спортсменів, які представляли 7 областей України, АР Крим, м.Київ та м.Севастополь.

Саме на цих змаганнях генеральним спонсором збірної команди України зі стендової стрільби – приватною науково-виробничою фірмою «ТАХО» було встановлено «Гран-прі», а саме долю «десяти тисяч набоїв» визначали переможці та призери Кубку України.

Переможцем змагань на круглому стенді (skeet) став одесит Іван Лоїк – 88 влучно розбитих тарілочок. На другій сходинці п’єдесталу пошани з таким самим результатом – 88 очок, але на 1 уражену мішень менше у фінальній стрільбі опинився львів’янин Олександр Дебчинський. Третій сходинці турнірної таблиці – киянин Олександр Гончаров.

Також увійшовши у фінал, але поступившись в першому раунді, досвідчений Олексій Помпа завершив змагання на 6 місці з результатом 87 очок та 6 уражених мішеней в фінальних стрільбах..

Серед юніорів перемогу святкував одесит Олексій Науменко, який тільки у фінальній перестрілці обстріляв представника Львівщини Василя Купчака – ІІ місце. Замкнув трійку лідерів спортсмен з Миколаєва – Андрій Зіневич.

У жінок найвлучнішою виявилась двадцятирічна Ірина Маловічко з Одеси, яка у фінальній перестрілці виграла в досвідченої Наталії Котлярової з Севастополя (ІІ місце), Вікторія Червякова з Харкова на ІІІ місці.

Львівська стендовичка Любов Осипенко посіла 5 місце.

Найсильнішою юніоркою на круглому стенді стала Анастасія Койра, ІІ місце – Дарія Токарєва (м.Миколаїв), ІІІ місце - Ніка Мільчева з Одеси.

Переможцем І етапу Кубку України на траншейному стенді став Вадим Денчик з Харкова, другу позицію обійняв його партнер по команді Едуард Циганенко. На третю сходинку п’єдесталу зійшов представник Сумської області - Ігор Тєльний.

Кращим серед львів’ян став Андріан Корчинський, який завершив змагання на 7 позиції, Олександр Білько – 11 місце.

Переможцем юніорських змагань на траншейному стенді став львів’янин Олесь Шлюз, ІІ місце – Микола Хмельовський (м.Вінниця), ІІІ місце – Пало Кобюк з Донецька.

У жіночих змаганнях перше місце здобула кримчанка Марія Капітаненко, на другому місці представниця Львівської області – Мар’яна Гусак, на ІІІ місці – також представниця Львівщини з донецькою пропискою Олександра Лапшина.